Jawaani Jaaneman: چیزهای بزرگتر و بهتر در انتظار Alaya F پس از اولین موفقیت آمیز

Jawaani Jaaneman: چیزهای بزرگتر و بهتر در انتظار Alaya F پس از اولین موفقیت – سرگرمی

انتشار: Mar 30, 2020, 18:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از ساخت موفق اولین با Jawaani Jaaneman بزرگتر و بهتر است همه چیز در انتظار Alaya F و هر دو طرفداران و فیلمسازان امیدوار هستند او می تواند ستاره جدید در بلوک!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Alaya F

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Alaya F

Alaya F ساخته شده و اولین بازی خود را در اوایل این سال و بسیار خوبی دریافت شده برای عملکرد ستارگان. بازیگر مورد ستایش قرار داد به عنوان “دختر از لحظه ای’ برای او فریبنده اولین در Jawaani Jaaneman.

او واقعا خود را در صنعت فیلم استفاده استعاری پنجه که او مهارت های بازیگری که روشن می شوند تا با عشق و شور و فداکاری است. این بازیگر در حال حاضر در تقاضای قابل توجهی در صنعت فیلم توسط تولید کنندگان و مخاطبان به طور یکسان.

با Jawani Jaaneman, Alaya امضا کرده است سه فیلم در مقابله با شفق شمالی productions. علاوه بر این بازیگر نیز امضا کرد فیلم دیگری با Puja سرگرمی که شرکت کنندگان از اولین فیلم.

بازیگر نیز شناخته می شود بسیار شوخ خارج از صفحه نمایش. هنگامی که با سوالات مطرح شده در مصاحبه, بازیگر و پاسخ آنها را با فصاحت و بلاغت و انسجام. نیازی به گفتن نیست Alaya کاریزماتیک است و enchants مخاطب او.

این بازیگر ساخته شده تاثیر بسیار زیادی با کپسوله سازی مخاطبان با نقش او را فقط در اولین فیلم. او واقعا در زمان موردتوجه با عملکرد خود را حتی زمانی که در نقش شخصیت او بود و غیر متعارف.

به زودی پس از اولین Alaya یک هتتریک از اولین ها را به عنوان او graced پوشش پیشرو مجله زیر که Alaya نیز راه می رفت سطح شیب دار برای محبوب با نام تجاری مد و نگارههای بر روی جلد یکی دیگر از مجله.

بدون شک سال 2020 به نظر می رسد مانند آن خواهی بود یک سال شگفت انگیز برای بازیگر به عنوان او به طور مداوم در حال کار سخت بر روی بهبود مهارت های خود را و مخاطبان مشتاقانه منتظر دیدن او در پشت نقره ای صفحه نمایش دوباره.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>