Jasprit Bumrah می گوید Rohit Sharma: من می تواند مربوط به ابراهیموویچ داستان

Jasprit Bumrah می گوید Rohit Sharma: من می تواند مربوط به ابراهیموویچ داستان – ورزشی

به روز شده: Apr 02, 2020, 13:10 IST | سرپرستان | بمبئی

در اولین بازی در برابر Royal Challengers بنگلور Bumrah شکست شد به سه مرزهای توسط Virat Kohli در اولین IPL ، اما آنچه به دنبال آن بود که یک روبان برش به شکوه خود را cricketing حرفه ای

Rohit Sharma and Jasprit Bumrah

Rohit Sharma و Jasprit Bumrah

هند هاي Jasprit Bumrah روز چهارشنبه گفت که او طول می کشد با الهام از ستاره سوئدی فوتبالیست زلاتان ابراهیموویچ و راه او از خاکستر تبدیل به یکی از بهترین در کسب و کار.

صحبت کردن در Instagram live با هند بازکن Rohit Sharma, Bumrah گفت: “من دوست دارم Ibra. من می تواند مربوط به خود داستان است که مردم او را به طور جدی و سپس او به یک ستاره تبدیل شد. من می توانم به عنوان من فکر می کنم مردم مرا به آرامی در ابتدا و سپس من آنها را ثابت کرد اشتباه من هنوز هم در تلاش است.”

Bumrah شماره 1 رتبه ODI کاسه ساز در حال حاضر. او از طریق صفوف افزایش بازی برای سرخپوستان بمبئی در هند Premier League (IPL) بود و فراموش شدنی اولین تفرج.

در اولین بازی در برابر Royal Challengers بنگلور Bumrah شکست شد به سه مرزهای توسط Virat Kohli در اولین IPL ، اما آنچه به دنبال آن بود که یک روبان برش به شکوه خود را cricketing حرفه ای.

Rohit و Bumrah هر دو هم تیمی در بمبئی سرخپوستان با سابق منجر تیم خود را به رکورد چهارمین عنوان نیز صحبت در سریلانکا T20 کاپیتان و پیشکسوت هاي Lasith Malinga که همچنین نقش بمبئی سرخپوستان. Rohit خواسته Bumrah خود را در رابطه با Malinga.

“ارتباطات دشوار بود در ابتدا. او به من آموخت این طرز فکر زمانی که او می شود ضربه او لبخند می زند. من استفاده می شود برای اذیت در آغاز اما او توضیح داد که هیچ نقطه وجود دارد خشمگین شدن” Bumrah گفت.

Bumrah همچنین گفت که او به جلو نگاه به بازی بولینگ با نیوزیلند هاي ترنت Karl در لیگ اما با این حال حاضر به تعویق افتاد با توجه به coronavirus او را به صبر کنید.

“هنگامی که او در دهلی نو من او را در مورد کندتر توپ. من او را ملاقات نمود در نیوزیلند نیز و من به او صحبت کرد.” Rohit گفت بمبئی به حال تعادل تیم در این مدت و به خوبی انجام داده اند.

“من به دنبال به جلو به این (فصل) ما تا به حال کشنده توپ جدید, ترکیب, ما تا به حال تمام پایگاه های تحت پوشش. IPL شده اند که هیجان انگیز است اما به هر حال این می تواند کنترل نمی شود” گفت: هند محدود اور معاون کاپیتان و یکی از بهترین سفید-توپ batters.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>