Jason عشق است در حال حاضر تمام مجموعه به خواستگاری طرفداران خود را با موسیقی خود را

Jason عشق است در حال حاضر تمام مجموعه به خواستگاری طرفداران خود را با موسیقی خود را – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 04, 2020, 18:06 IST | همکاری محتوا |

Jason Luv دارای یک فن عظیمی-زیر اما در حال حاضر او تمام مجموعه خود را افزایش دهد فن-پایه موسیقی خود را!

Jason Luv

Jason Luv

شما ممکن است بدانید Jason Luv از معروف خود Instagram و Facebook صفحه. در حالی که این قاعده با انجام آن را به خودتان تاثیر گذار است به طور معمول رفتن ویروسی برای ارائه سخنرانی های انگیزشی و کار کردن ویدئوها اخیر بار باید فراهم Jason فرصت به دنبال یک خیابان جدید برای اتصال با 133,000 (و شمارش) پیروان; موسیقی.

لوئیزیانا بومی و میامی ساکن شده و در چند ماه گذشته به استودیو بررسی موسیقی رقص الکترونیکی (EDM) نوع. با توجه به منابع مختلف مرتبط با Jason اردوگاه او چندین پروژه آماده انتشار پیشرو با تک ضربه; “رقص شب دور.” آنها همچنین ذکر شده که او در حال حاضر فرود آمد و در جلسات متعدد با برچسب که علاقه مند به امضای او برای مدیریت و توزیع می پردازد. جیسون تیم نیز گزارش شده است در چندین گفتگو با مارک های مختلف برای شکل 7 تایید می پردازد.

وقتی پرسیده شد که به نظر در مورد ویژگی های خود را در زمان و تلاش های کسب و کار, Jason تیم کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات در پاسخ به عدم افشای توافق های ایجاد شده توسط خود تیم حقوقی. اما آنها به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را در کسب و کار و مذاکرات آنها به عنوان نگاه به ایجاد نام تجاری به رسمیت شناختن و عدالت در میان همه مشارکت در حالی که مستقل باقی مانده است.

جیسون شور و شوق برای موسیقی شروع به عنوان یک نوجوان زمانی که او در حال رشد بود تا در لوئیزیانا. او تأیید قرار گرفتن در معرض خود را به EDM موسیقی به تجارب خود در صحنه شب زنده داری در میامی.

جیسون تیم نیز بر اهمیت حفظ جامد با حضور در EDM نوع و همکاری با هنرمندان از ژانرهای دیگر موثر متقابل ارتقاء. یک عضو تیم مدیریت اضافه شده “جیسون یک تصویر منحصر به فرد است و ما می خواهیم استعداد خود را به منعکس کننده که. ما را انتخاب EDM به جای Rap/Hip-Hop از آنجا که ما متوجه است که EDM دارای یک چشم انداز روشن تر. ما نمی وارد صنعت موسیقی به دیدار ما در اینجا به ماندن است.”

دنبال Jason Luv on Instagram: https://instagram.com/iamjasonluv
اپل موزیک: Jason Luv
Spotify: Jason Luv
گوگل لیست پخش: Jason Luv

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>