ژاپنی طرفدار کشتی گیر حنا کیمورا دور می گذرد در 22

ژاپنی طرفدار کشتی گیر حنا کیمورا دور می گذرد در 22 – ورزشی

به روز شده: مه 24, 2020, 12:19 IST | سرپرستان | توکیو

تعدادی از ادای احترامات رفت حنا کیمورا راه پس از خبر مرگ او را شکست با کشتی گیران حرفه ای تماس از قلدری سایبر

Pic courtesy/Hana Kimura's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/حنا کیمورا را Instagram account

ژاپنی, کشتی گیر حرفه ای حنا کیمورا درگذشت در سن 22. در حالی که علت مرگ هنوز به طور مسلم, کیمورا تا به حال نوشته شده از یک تعداد نگران کننده رسانه های اجتماعی پست در روز های اخیر.

کیمورا آخرین پست در Instagram بود یک عکس از خودش و گربه با پیام: “من شما را دوست دارم یک زندگی شاد. من متاسفم.” کیمورا شده است: هدف از صدها نفر از سوء استفاده توییتهایی روزانه.

 

 

 

مشاهده این پست در Instagram

من خیلی متاسفم که باید به شما بگویم که همه Hana گذشت, شب گذشته در سن 22. من شروع به این صفحه حدود یک سال و نیم پیش به دلیل سادگی من یک فن از حنا. من هرگز انتظار می رود به رشد برای تقریبا 20,000 پیروان. مردم اغلب بحث در مورد هانا به نظر می رسد اما هر کسی که به دنبال حرفه ای او می دانست که وجود دارد به مراتب بیشتر به او. او تا به حال منحصر به فرد گرما و انرژی و پر جاذبه. من هرگز تا به حال فرصت برای دیدار با او اما هر داستان من تا کنون شنیده شده است که او در سمت چپ هر فن او ملاقات با مثبت و به یاد ماندنی را تجربه کنند. Hana تا به حال بسیار بالقوه به یک سوپراستار در کشتی. من نمی دانم که چگونه بسیاری از نظرات من دیده ام از مردم خواست که او را به WWE یا AEW. من اعتماد به نفس او می شده اند یک موفقیت هر کجا که او رفت اما در حال حاضر ما تنها می توانید تصور کنید که مسیر حرفه ای خود را گرفته اند ممکن است. همه می توانم بگویم این است که به طرفداران حنا بود یک استعداد ویژه و به دوستان او یک فرد خاص. کشتی و جهان به عنوان یک کل هستند و هر دو فقیر برای از دست دادن او را. استراحت در صلح حنا.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Hana کیمورا (@hanakimurafan) onMay 23, 2020 در 12:20am می باشد PDT

کیمورا را کشتی پایدار ستاره شدن کشتی با تایید این خبر. “ستارگی طرفداران ما بسیار متاسفم که به گزارش ما حنا کیمورا در گذشت. لطفا با رعایت احترام و اجازه می دهد برخی از زمان برای همه چیز به روند و نگه داشتن افکار و دعاهای خود را با خانواده و دوستان او. ما قدردانی از حمایت شما در طول این زمان دشوار” پایدار است.

تعدادی از ادای احترامات رفت کیمورا راه پس از خبر مرگ او را شکست با کشتی گیران حرفه ای تماس از قلدری سایبر.

“حنا کیمورا 22. لطفا اجازه دهید که غرق در…22. او تمام زندگی خود را در مقابل او. قلدری آنلاین باید بخشی از زندگی است. آن لعنت مطمئن باید بود بخشی از مرگ است. Hana کیمورا 22. #RIPHanaKimura (sic.),” توییتی جانباز WWE superstar میک فولی.

همکار WWE ستاره پیج توئیتر خود نوشت: “این دل من می شکند. اینترنت می تواند یک بی رحمانه نفرت انگیز گیرد. RIP به این زن جوان زیبا.”

“این کاملا شکسته قلب من چه بی رحمانه مردم را می توان در رسانه های اجتماعی. آن را یک افتخار می دانم حنا کیمورا. او یک دختر شگفت انگیز با مهربانترین روح و شور و شوق بسیار زیاد و اخلاق کاری. من در از دست دادن از کلمات بیش از این تراژدی است. استراحت در صلح دوست من ایم” تس بلانچارد.

WWE را Lana توئیتر خود نوشت: “من می خواهم به صحبت کردن در مورد قلدری سایبر ! این یک چیز واقعی است که باعث افسردگی و نفرت و اضطراب و حتی اغلب منجر به خودکشی شده است. بنابراین تمام افرادی که & نفرت در من و دیگران آنلاین فکر می کنم دو بار….. نه هر کس است که به اندازه کافی قوی به فشار از طریق نفرت. مهربان باشند.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im