Janhvi کاپور hilariously مشکلات خواهر Khushi در یک ویدیو جدید; می شود ‘از بین برود’ پاسخ از کوچک خواهر و برادر

Janhvi کاپور hilariously مشکلات خواهر Khushi در یک ویدیو جدید; می شود ‘از بین برود’ پاسخ از کوچک خواهر و برادر – سرگرمی

به روز شده: May 16, 2020, 08:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Janhvi کاپور اغلب سهام عکس از خودش با Khushi و این تصاویر بیش از حد پر از عشق و محبت برای او و خواهر و برادر.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Janhvi Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Janhvi کاپور

به عنوان Khushi کاپور را از ما بود و با خانواده اش در میان coronavirus مستند به نظر می رسد مانند خواهر بزرگتر Janhvi نمی توانید مسئولیت رسیدگی به شادی reuniting با خواهر عزیزم. Janhvi کاپور اغلب سهام عکس از خودش با Khushi و این تصاویر بیش از حد پر از عشق و محبت برای او و خواهر و برادر. از پخت و پز وعده های غذایی آزمایش با دستور, نقاشی, به, بازی, مجازی بازی ها, Khushi کاپور و Janhvi کاپور ساخته اند خسته کننده مستند به سرگرم کننده پر قرنطینه جلسات.

به تازگی ما رو نگه دارید از یک ویدئو از Janhvi مزاحم خواهرش Khushi. در تصویری که به اشتراک گذاشته شده توسط Khushi را fan club, ما می توانید ببینید Khushi در حال استراحت بر روی نیمکت صورت خود را تحت پوشش با یک hoodie. Janhvi دیده می شود درخواست Khushi: “Khushi, چگونه مثبت آیا شما احساس امروز در یک مقیاس از 1 به 10؟”. Khushi که دیده می شود نشسته بر روی نیمکت با چهره خود را پوشش داده شده با یک hoodie پاسخ داد: “توقف صحبت کردن به من”. Janhvi سپس می پرسد funnily: “آیا شما احساس مثبت شما در حال گسترش مثبت?”. “دور” می گوید Khushi.

اتمام این بازی سرگرم کننده گفتگوی بورسی بین کاپور خواهر در اینجا:

Janhvi کاپور اغلب عکس از خودش با Khushiو این تصاویر بیش از حد پر از عشق و محبت برای او و خواهر و برادر. Janhvi به تازگی به اشتراک گذاشته Instagram داستان است که نشان می دهد او cuddling با Khushi روی مبل که به نظر می رسد کاملا با سرگرم سابق shenanigans.

Janhvi به تازگی به اشتراک گذاشته Instagram داستان که در آن او دیده می شود ارائه یک کیک هویج ساخته شده توسط او برای خواهر عزیزم Khushi. ستاره بچه دیده می شد کمی تمایلی به خوردن کیک اما پس از گرفتن یک نیش او می گوید: “این خوب است”. اما او می دهد تا زمانی که Dhadak 2 بازیگر می پرسد او را به خوردن بیشتر.

قبل از این او با آپلود یک ویدیو که در آن او می تواند به دیده شدن موهای او انجام می شود Khushi. “من همه تا لباس پوشیدن برای رفتن به هیچ جا” او زیر نویس این ویدئو.

در ضمن در کار جبهه Janhvi کاپور خواهد بود بعدی دیده می شود در Gunjan Saxena که در آن بازیگر است که به تصویر کشیدن زندگی واقعی فرد برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. بر اساس Gunjan Saxena که یکی از اولین خلبانان زن به پرواز در مبارزه با Janhvi نقش مهمی در نجات سربازان مجروح در طول جنگ کارگیل در سال 1999 و اهدا شد شجاعت Shaurya ویر جایزه برای نمایش شجاعت در جنگ است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de