خرید رپورتاژ

Janata حکومت نظامی: این تصویری از دست زدن به سلام اضطراری کارگران ذوب قلب آنلاین – اخبار

انتشار: Mar 23, 2020, 18:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویروسی تصویری مرد توقف در نزدیکی جاده ها و کف زدن در طول 5pm تشویق برنده قلب در توییتر

A screengrab of the video posted by Siddhant Sharma onTwitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Siddhant Sharma onTwitter

نارندرا نخست وزیر تا به حال کارگردانی به مردم در هفته گذشته به رعایت Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه که در آن مردم به طور داوطلبانه ماندن در خانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. مودی نیز هدایت مردم به بیان قدردانی خود را از کارکنان اورژانس با کف زدن, clanging, صفحات خود را از ویندوز را برای مدت پنج دقیقه در ساعت 5 بعد از ظهر روز یکشنبه.

بسیاری از مردم در زمان به توییتر برای نشان دادن تشویق در مناطق خود در نقاط مختلف کشور است. اما یک چنین تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر Siddhant شارما از توقف در نزدیکی جاده ها و کف زدن برنده قلب در توییتر.

ویروسی ویدیو نشان می دهد مرد برگزاری یک کیسه و ایستاده در کنار جاده و رودررو با هر کس دیگری به عنوان برای تلفن های موبایل از ظروف clanging و مردم را تشویق شنیده می شود در پس زمینه.

این twitterati بود در هیبت مرد در تصویری که دریافت بیش از 63,100 دوست دارد و ترجمه بیش از 17,500 بار با بسیاری از کاربران اظهار نظر که آن را احساس عاطفی و آن را برنده قلب خود را. در این ویدئو نیز به اشتراک گذاشته شده توسط سابق هند کریکت Ganesh raina vijay و Harbhajan Singh خود را در توییتر صفحات.

شما چه فکر می کنم ،

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de