Janata مقررات منع رفت و آمد: Katrina Kaif, آرجون کاپور و Varun Dhawan دوباره با عنوان یک اصلاح باشگاه


در میان Coronavirus ترساندن و Janata مقررات منع رفت و آمد که به دنبال آن کاترینا کایف, Arjun Kapoor, و, Varun Dhawan باید پیوست با عنوان یک اصلاح باشگاه که نام شما نمی توانید از دست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Katrina Kaif

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Katrina Kaif

ب-شهر-پرواز ستاره ها را در بر داشت یک راه برای همیشه در ارتباط ماندن با وجود Janata مقررات منع رفت و آمد. اگر چه زندگی در خارج عملا به وقفه بسیاری از میان ما بالیوود افتاده اند پشت در تکنولوژی به گرفتن.

بازیگر کاترینا کایف در روز یکشنبه نوشته شده یک تصویر از یک تماس تصویری او آرجون کاپور و Varun Dhawan, در میان Janata مقررات منع رفت و آمد.

“پیوست… ما تازه اصلاح شده ‘باشگاه’ با یک نام مناسب #جدا r us’. (sic) یک نگاه حق در اینجا:

در واکنش به کاترینا پست آرجون گفت: من دوست دارم که شما باید کامل شبکه. Arsalan نوشته است: Famville. در تصویر کاترینا دیده می شود لبخند بر لب در حالی که Arsalan است دیدن دروغ گفتن در بستر خود. از سوی دیگر Arjun دیده می شود ساخت چهره های خنده دار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>