Janata مقررات منع رفت و آمد: آمیتا باچان و خانواده, Gauri Khan و Suhana خان کف زدن برای قهرمانان گمنام COVID-19

Janata مقررات منع رفت و آمد: آمیتا باچان و خانواده, Gauri Khan و Suhana خان کف زدن برای قهرمانان گمنام COVID-19 – سرگرمی

به روز شده: Apr 22, 2020, 19:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

لحظه ای ما همه منتظر بودند وارد کرده است. هر کس آمد به کف زدن برای قهرمانان گمنام از Coronavirus حق از آمیتا باچان و تمام اعضای خانواده خود را به Gauri Khan با Suhana خان!

Picture Courtesy: Satej Shinde and Pradeep Dhivar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Satej Shinde و Pradeep Dhivar

لحظه ای ما همه منتظر بودند وارد کرده است. هر کس آمد به کف زدن برای قهرمانان گمنام از Coronavirus حق از آمیتا باچان و تمام اعضای خانواده خود را به Gauri Khan با Suhana خان! و این همه نیست, تقریبا تمام بالیوود آمد از خانه های خود و تشویق و کف و هو کشیدند برای تمام افرادی که در حال مبارزه روز و شب به شکست Coronavirus بیماری همه گیر. آن را تنها به دلیل ایمنی ملت که نارندرا مودی اعلام Janata مقررات منع رفت و آمد امروز.

بیایید شروع با خانواده باچان اول به او Instagram account, آیشواریا رای باچان مشترک یک پرده تصویر که در آن او خندان شد و احساس بسیار خوشحال به کف زدن و تشویق و شرکت در یک ابتکار فوق العاده. همچنین در تصویر بودند آمیتا باچان آبیشک باچان و دختر Aaradhya باچان.

نگاهی به حق در اینجا:

و در مورد همه شما مشتاق به دیدن این ویدئو از Bachchans کف زدن و تشویق در اینجا آن است که:

و در اینجا برخی از افراد مشهور تصاویری که باید شما را خوشحال:

در خط بعدی هستند آکشی کومار و Hrithik Roshan, که با هم در Juhu خود را به تشویق. کومار می تواند دیده می شود کوبیدن ظروف خود را به جشن قهرمانان گمنام از هند که در حال نگه داشتن خود را در معرض خطر به نگه داشتن همه ما امن و به او و شرکت او همسایه Hrithik Roshan. در اینجا این است که این بازیگر جیر با این ویدئو:

و پس از آن آمد Deepika Padukone که با شوهر, Ranveer Singh بیرون آمد و در بالکن را نه تنها clap بلکه تجربه هیستری از تمام افراد دیگر. با Chak De India آهنگ در حال پخش در پس زمینه این بود که واقعا جنون یک fan-club بازیگر نوشته شده در ویدئو, سازمان دیده بان آن:

وجود دارد به سختی هر کسی که نمی پست یک فیلم یا یک عکس در Instagram و یا توییتر. از Karan Johar به Varun Dhawan به Sushmita Sen به سارا علی خان به Shraddha Kapoor به Rohit Shetty این بود که مسلما بزرگترین بالیوود اتحادیه در سنین. نگاهی به همه آنها:

Sara Ali Khan Instagram Story

Shraddha Kapoor Instagram Story

در حال حاضر زمان برای مبارزه با کروناویروس ترساندن و سالم و امن و سلام از تلاش همه پزشکان در سراسر جهان!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>