جیمی Vardy همسر Rebekah انتقاد شدید آنلاین متنفر برای بدن بشود: من نه چربی!

جیمی Vardy همسر Rebekah انتقاد شدید آنلاین متنفر برای بدن بشود: من نه چربی! – ورزش

به روز شده: Jul 31, 2020, 09:27 IST | یک خبرنگار | بمبئی

انگلستان فوتبالیست جیمی Vardy همسر Rebekah بازدید در آنلاین متنفر برای بدن شرمندگی او

Rebekah Vardy

Rebekah Vardy

انگلستان فوتبالیست جیمی Vardy همسر Rebekah شدت انتقاد کرد در کاربران آنلاین که به نام او را “چاق”. با توجه به انگلیسی, تلخیص, خورشید, Rebekah, 38, اخیرا عکس پوشیدن یک لباس شنا سیاه و سفید در یک ساحل با فوتبالیست, شوهر, 33, در اسپانیا.

یک نفر به نام ‘زمین نهنگ’ گفت: او ‘چربی’. پاسخ دادن به فرد Rebekah مشترک نظرات منفی در Instagram داستان ها و نوشته است: “واقعا این است آنچه در آن آمده ، من مدت طولانی به حال یک کودک. من کاملا خوشحال اما برای تشکر بی پایان nastiness در تصاویر من هرگز خواسته گرفته شود.”

در آینده پاسخ او گفت: “من قطعا نه چربی! بله من سلولیت و چه ؟ که نمی…FFS. این نیاز به متوقف شود.”

Jamie Vardy
جیمی Vardy

پاسخ دادن به کسی به نام Nate که گفت جیمی می کردم بهتر اما او کسی است که در حال حاضر بچه ها او نوشت: “Nate شما صدا مانند یک خراش رکورد hun… همان چیزی که بارها و بارها و بارها… پیام من شخصا و من با خوشحالی به تصحیح اشتباهات خود را. همین حالا امتحان کنید و شرم من برای داشتن بچه ها من قبل از من ، ادم سفیه و احمق.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید