جیمز کامرون آواتار 2 نسخه تحت تاثیر COVID-19

جیمز کامرون آواتار 2 نسخه تحت تاثیر COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 13, 2020, 14:53 IST | سرپرستان | لس آنجلس

این COVID-19 همه گیر است منجر به یک تجدید سازمان در هالیوود تاریخ انتشار اما فیلمساز جیمز کامرون است که هنوز هم با اعتماد به نفس است که او بسیار در انتظار آواتار 2 عرضه خواهد کرد و به عنوان برنامه ریزی شده

این COVID-19 همه گیر است منجر به یک تجدید سازمان در هالیوود تاریخ انتشار اما فیلمساز جیمز کامرون است که هنوز هم با اعتماد به نفس است که او بسیار در انتظار “آواتار 2” را منتشر خواهد کرد به عنوان برنامه ریزی شده. “آواتار 2” در حال حاضر میله میله برای انتشار در دسامبر 17, 2021.

“من می خواهم به عقب بر گردیم به کار بر روی “آواتار”, که در حال حاضر ما مجاز به انجام تحت اضطراری دولت قانون و یا قوانین. پس از آن همه در انتظار نگه داشته در حال حاضر” کامرون گفت: صحبت کردن به امپراتوری جدید جشن سینما موضوع است. فیلمساز به اشتراک گذاشته است که او برنامه ریزی شده بود را فیلمبرداری به نیوزیلند قبل از این مستند.

“ما در مورد به شلیک کردن در نیوزیلند به طوری که تحت فشار قرار دادند. ما در حال تلاش برای بازگشت به آن را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” او گفت:. این فیلمساز امیدوار به نگه دارید تا با سرعت تیراندازی و پایان فیلم به عنوان برنامه ریزی شده.

“در سمت روشن نیوزیلند به نظر می رسد بسیار موثر در کنترل این ویروس و هدف آنها نه کاهش بلکه ریشه کن کردن که آنها بر این باورند که آنها می توانند با مهاجم تماس با ردیابی و تست,” او گفت:, و اضافه کرد: “بنابراین وجود یک فرصت بسیار خوب است که ما شلیک ممکن است با تاخیر چند ماه اما ما هنوز هم می تواند آن را انجام دهد. خبر خوبی است.”

در طول این مستند و همچنین کار بر روی فیلم — با تشکر از فن آوری های پیشرفته. “ما باید همه — همه در Weta Digital و Lightstorm — کار از خانه به حدی است که ممکن است. اما کار من این است که در مرحله انجام مجازی دوربین های دیجیتال و غیره بنابراین من می توانید انجام دهید کمی ویرایش, اما آن را نمی بزرگ برای من,” او گفت:.

آن است که اعتقاد بر این است که “آواتار 2” را می گیرد 12 سال پس از حوادث فیلم اول. آن به شرح زیر جیک سالی (Sam Worthington) را به عنوان او در roams سیاره پاندورا با خانواده جدید او با Neytiri (زو سالدانا).

بخش اول یک موفقیت بزرگ بود تبدیل شدن به بالاترین پرفروش فیلم از همه زمانی که آن را در سال 2009 منتشر شد. آن در سراسر جهان رکورد شکسته شد در سال گذشته توسط “Avengers: Endgame”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK