ژاکلین فرناندز نشت برخی از لوبیا در خانه تمرین

ژاکلین فرناندز نشت برخی از لوبیا در خانه تمرین – سرگرمی

انتشار: Mar 23, 2020, 14:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ژاکلین فرناندز در یک کاندید چت نشان می دهد او در خانه تمرین اسرار و بیشتر…

Jacqueline Fernandez doing Yoga. Picture courtesy/PR

ژاکلین فرناندز انجام یوگا. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

این هیچ راز است که ژاکلین فرناندز یکی از اصلح در صنعت و انجام کارهای راه مدرسه یکی از ارجح بودن تمرینات یوگا. یوگا یکی از ورزش است که به دست آورده حرکت برای مزایای متعدد آن به بدن است. به تازگی این بازیگر همچنین یک پست به عنوان او انجام Suryanamaskar.

ژاکلین به ما می گوید چگونه Suryanamaskar یک مزیت و می گوید: “در خانه من تنها 120 Suryanamaskars به دلیل آن را می سوزاند عرق. آن را که خوب نیم ساعت به انجام همه آنها را و در همان زمان بدن می شود تجدید و انرژی.”

بازیگر نظرات به تدوین درونی نمودار و بیشتر می افزاید: “بنابراین به طور عمده یوگا بزرگ است زیرا شما می توانید آن را در خانه و بسیاری از کشش. اگر شما مانند فوم غلطک آن را برای ماساژ عضلات و مسائل نیز هست.”

اضافه کردن بر روی لیست از آنچه همه تمرینات سود ژاکلین بدن بیشتر او می گوید: “من احتمالا می گویند یوگا یکی از بهترین تمرینات است.” بیان افکار خود را در ترجیح می دهند فاصله آموزش ژاکلین می افزاید: “من نه از طرفداران بزرگ از آموزش فاصله. من فقط ترجیح می دهند انجام چند چیز آرامش بخش.”

های مشاوره برای شهروندان در این وضعیت همه گیر برای تمرین در خانه ژاکلین می گوید: “من فکر می کنم بهترین ورزش که نمی کند نیاز به هر گونه وزن و یا هر نوع از تجهیزات خواهد بود یوگا.” واقعا ژاکلین به اشتراک گذاشته شده تمام اسرار برای اینکه همه جا همراه و ما نمی توانیم بیشتر موافقم! یکی از چیزهایی است که مجموعه ژاکلین جدا از هر کس دیگری این است چگونه بازیگر بسیار relatable در هر ” صحبت از زندگی او است. این چیزی است که باعث می شود همه نور افکن درخشش در او.

در این کار از ژاکلین دیده خواهد شد بعدی در خانم قاتل زنجیره ای که همچنین علائم و نشانه های دیجیتال اولین.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>