ژاکلین فرناندز دعوت هند به رقص از خانه

ژاکلین فرناندز دعوت هند به رقص از صفحه اصلی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 09:18 IST | سرپرستان |

ژاکلین فرناندز قرار است برای راه اندازی یک آنلاین مسابقه رقص – “خانه رقصنده”. آن را به یک فرصت برای دوستداران رقص به نمایش گذاشتن حرکت خود را از راحتی از خانه خود را.

Jacqueline Fernandez/picture courtesy: Jacqueline Fernandez' Instagram account

ژاکلین فرناندز/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: ژاکلین فرناندز’ Instagram account

بازیگر ژاکلین فرناندز قرار است برای راه اندازی یک آنلاین مسابقه رقص – “خانه رقصنده”. آن را به یک فرصت برای دوستداران رقص به نمایش گذاشتن حرکت خود را از راحتی از خانه خود را. اولین خلبان قسمت میله میله برای 25 مه در دیزنی+ Hotstar.

“من وجد آمدیم به راه اندازی دیزنی+ Hotstar منحصر به فرد مسابقه رقص, ‘خانه رقصنده’. به عنوان یک علاقه مندان تناسب اندام رقص به من می دهد عجله آدرنالین در حالی که همچنین کار به عنوان یک شکل از درمان برای بدن و ذهن و روح” گفت: ژاکلین.

“این نشان می دهد علاقه مندان به رقص یک پلت فرم به نمایش گذاشتن استعداد خود را از راحتی از خانه خود را به میلیون ها نفر از بینندگان. به عنوان ما سعی می کنیم و کنار آمدن با واقعیتهای اجتماعی فاصله آن زمان به از بند باز کردن خلاق ما غرایز و رقص راه ما را به آرزو جوایز در “خانه فیلم” رقاص هر هفته,” او اضافه شده است.

بازیگر Karan Wahi خدمت خواهد کرد به عنوان میزبان نشان می دهد.

“در حالی که من میزبانی یاد رقص نشان می دهد در گذشته من بسیار هیجان زده به میزبانی خانه رقصنده” از آنجا که من انجام نداده اند هر چیزی شبیه به این. همه ما در حال تنظیم به صرف زمان زیادی را با خانواده و انجام کارهای داخلی در حالی که ما در خانه گیر کرده” گفت: Karan.

“ما به شدت نیاز به رسانه ها بیان و ‘خانه رقصنده’ است که فقط فرصت. رقص چنین بخش بزرگی از فرهنگ ما و این نشان می دهد شما در قرعه کشی با خام آن تجدید نظر شود,” او اضافه شده است.

برای شرکت در نشان می دهد شرکت کنندگان می توانند برای ورود به دیزنی+ Hotstar, برنامه, انتخاب موضوع این هفته را انتخاب کنید و هر یک از قبل لود آهنگ به ارسال های مربوطه خود را 60-90-دوم فیلم رقص در microsite. بینندگان داده خواهد شد و این فرصت را به رای دادن به برندگان. پوشا یک دوره پنج هفته وجود خواهد داشت یک جایزه نقدی تومان 4 لاخ برای grabs در هر هفته.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>