خرید رپورتاژ

ژاکلین فرناندز بیان ولع مصرف خود را برای آزمایش با شخصیت و رشد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 01, 2020, 16:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ژاکلین فرناندز یک بازیگر است که فریبنده حضور بر روی صفحه نمایش و مخاطبان است که به سادگی هیپنوتیزم برای دیدن بازی او یک شخصیت

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

ژاکلین فرناندز یک بازیگر است که فریبنده حضور بر روی صفحه نمایش و مخاطبان است که به سادگی هیپنوتیزم برای دیدن بازی او یک شخصیت است. او خوشبین شخصیت به خودش و جذاب از طبیعت و ترکیبی از هر دو از کسانی که همه چیز دارد چه او بالیوود Miss Sunshine.

این زمان در اطراف او در حال پخش است متمایز تر تیره تر سایه ای از یک شخصیت با فیلم جدید خود خانم سریال قاتل و ژاکلین سهام با مخاطب چگونه او خوشحال است برای گرفتن یک شیرجه رفتن به بازی uncharted waters.

ژاکلین فرناندز به اشتراک گذاشته شده “من باید به نقطه که در آن من نمی مراقبت کنه. من متوجه شدم که اگر من نمی آزمایش من هرگز قادر به رشد است. گذار است و همیشه دلهره آور به عنوان شما نمی دانید که اگر شما در حال ساخت به راست حرکت می کند. اما من خانم قاتل زنجیره ای به عنوان شروع فصل جدیدی از زندگی حرفه ای من.”

بازیگر است که همه مجموعه ای برای انتشار فیلم خود را و چگونه او را برای آزمایش با شخصیت او نشان می دهد که چگونه او شکوفا و تغذیه اقدام او مهارت های خود را.

بازیگر تولیدات است به ماسک شخصیت های مختلف بر روی صفحه نمایش است که همیشه در سمت چپ مخاطبان درخواست برای اطلاعات بیشتر از ظاهر او در فیلم.

خانم قاتل زنجیره تولید به عنوان یک اصل برای Netflix بکشد و کارگردان Shirish Kunder و تولید شده توسط همسرش فرح خان که در آن مخاطبان خواهد شد از دیدن Jacqueline Fernandez دلربا مخاطبان با جادویی عملکرد بر روی صفحه نمایش در کنار Manoj Bajpayee و محیط Raina. بنابراین مطمئن شوید که به تماشای برای ژاکلین!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im