ژاکلین فرناندز اطلاع داد که او منفی آزمایش شده است پس از دو عضو از ساقه خدمه تست COVID-19 مثبت

Jacqueline Fernandez

ژاکلین فرناندز

تیراندازی در واقع یک کار سخت برای انجام در میان COVID – 19 بار است! روز چهارشنبه ژاکلین فرناندز پس از آزمایش مثبت برخی از اعضای خدمه اش برای COVID-19 مجبور به لغو یک شوت آگهی برای یک برند مراقبت از مو شد. نتایج چند ساعت قبل از شلیک به دست آمد و باعث وحشت در میان کارکنانش شد.

ژاکلین به داستان های اینستاگرام خود برد تا اطلاع دهد که آزمایش منفی شده است. در اینجا چیزی است که بازیگر در این بیانیه نوشت: “سلام به همه، ما شروع به اتخاذ عادی جدید و بازگشت به کار برای ساقه نام تجاری و به عنوان یک اقدام احتیاطی، کل خدمه ساقه در حال آزمایش بود. من می خواهم به شما اطلاع دهد که دو نفر از خدمه ساقه متاسفانه آزمایش مثبت برای COVID-19. ما شلیک را به تاخیر انداختند چرا که ایمنی مردم نهایت اهمیت را دارد. هر دو عضو آلوده در حال حاضر خود منزوی و در حال درمان هستند. بقیه خدمه و من آزمایش منفی اما در حال انجام تمام اقدامات ایمنی لازم و پیروی از دستورالعمل به شدت. از مسئولان بی ام سی به خاطر تمام کمک ها و راهنمایی هایشان تشکر می کنم.”

فرانسوی را تشکیل می دهند و مدل مو فلوریان هورل برای شلیک طناب دار شده بود.

ضمن…

سلفی بدون فلتر ژاکلین فرناندز در اینستاگرام سانس آرایش می کند و به رخ کشیدن کک هایش محبوب شده است. “And out come the freckles,” she captioned the images along with rainbow, sunflower and sun emojis.

ماه گذشته مشخص شد که ژاکلین و آماندا سرنی شبیه او برای انجام یک پادکست ویدئویی با هم طناب دار شده اند. آماندا بازیگر، مدل و تاثیرگذار است که به خاطر شباهت شدیدش با ستاره بالیوود ژاکلین در هند در اخبار بوده است. مکالمات در مورد رابطه جنسی، دوستیابی، سلامتی و فرهنگ می چرخد، در حالی که تحویل به مخاطبان همه که احساس خوبی دارد’.

کار اخیر ژاکلین؟

او به تازگی اولین بازی دیجیتال خود را با فیلم وب خانم قاتل زنجیره ای انجام داد و یک مسابقه رقص آنلاین به نام Home Dancer راه اندازی کرد. این بازیگر همچنین در ویدئوی آهنگ سلمان خان به نام “Tere bina”که در هنگام قفل شدن به خانه کشاورزی پانول این بازیگر شلیک شده بود، برجسته شد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار