ژاکلین فرناندز همه لبخند پس از آرام بخش مدیتیشن جلسه

ژاکلین فرناندز همه لبخند پس از آرام بخش مدیتیشن جلسه – سرگرمی

به روز شده: Jul 02, 2020, 14:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در طول این زمان از مستند, Jacqueline Fernandez ترجیح یوگا به عنوان آن شامل کار در تمام نقاط بدن خود را اجازه می دهد بدن خود را به دست نخورده بود با جنبش آن را سفت.

Picture courtesy/Jacqueline Fernandez' Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ژاکلین فرناندز’ Instagram account

ژاکلین همیشه برنده قلب او پرکار اجرای برنامه بر روی صفحه نمایش. مخاطبان همیشه به جلو نگاه به دانستن بیشتر در مورد چگونه بازیگر همیشه یک لبخند روشن به روشن کردن روز خود را و بیشتر در مثبت بودن.

ژاکلین در موارد متعدد است که چگونه او باقی می ماند مثبت و چگونه او بر خودش برای رسیدن به حالت آرامش آن را به عنوان یک سفر است نه یک مقصد برای او. یکی از چیزهایی که بازیگر شیوه های روزانه مدیتیشن است. در طول این زمان از مستند ژاکلین یوگا را ترجیح می دهند آن را به عنوان شامل کار در تمام نقاط بدن خود را اجازه می دهد بدن خود را به دست نخورده بود با جنبش آن را سفت.

بازیگر حتی به تازگی مشترک چگونه به تمرکز بهتر در حالی که مراقبه و تمرکز بر ” چرا ” از آن است. این بازیگر همچنین مشترک مختلف Yogasanas و روال تناسب اندام است که اجازه می دهد او را به ماندن مناسب است. در موارد متعدد بازیگر نیز به اشتراک گذاشته شده به شیوه های مختلف از مثبت بودن حتی در طول این انعطاف پذیر بار از مستند. ژاکلین به دنبال مثبت در همه چیز او می کند و اجازه نمی دهد این منفی تحت تاثیر قرار خود را به عنوان او به دست آورده یک کنترل در زمان خودش.

به تازگی این بازیگر به اشتراک گذاشته تصویر او را پس از کلاس مدیتیشن در رسانه های اجتماعی خود را و گفت: “زمانی که Loki تصمیم می گیرد به بخشی از آنلاین من کلاس مدیتیشن! با تشکر از @narayanishurjo108 @mumbaiananda برای جلسه! بنابراین آرام [sic].”

ژاکلین است که با داشتن یک پربار 2020 با بازگشت به عقب آهنگ منتشر شده با OTT اولین Mrs Serial Killer.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im