جکی باگنانی در حال حاضر به همراه آکشای کومار و بقیه تیم برای بل بام تیراندازی می کند.

Akshay Kumar with Jackky Bhagnani/picture courtesy: Jackky Bhagnani's Instagram account

Akshay کومار با Jackky Bhagnani / تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب اینستاگرام Jackky Bhagnani

“شما الهام بخش برای من از همیشه بوده است” سهام جکی Bhagnani آرزو آکشای کومار در روز تولد خود را. تهیه کننده جکی باگنانی در حال حاضر دور تیراندازی برای بل بات به همراه آکشای کومار و بقیه تیم است.

اوایل امروز به مناسبت تولد آکشای کومار، بازیگر/تهیه کننده یک صمیمانه برای آرزوی او به اشتراک گذاشت. Jackky the post with the caption, “Happy Birthday @akshaykumar Sir! تو از هميشه براي من الهام بخش بودي . من به اندازه کافي خوش شانس بودم که از نزديک با تو بشناسم و خيلي چيزا ياد بگيرم انرژی، پوزیتیویته، رویکرد خوش بینانه، ایدئولوژی ها، روحیه تیمی، اخلاق کاری شما کاملا ً بی همتا است. خيلي ممنون آقا که هميشه منو راهنمايي کردي برای شما بارهای عشق و شادی آرزو می کنم. #HappyBirthdayAkshayKumar”

بل باگنانی جکی بام یکی از اولین فیلم هایی است که شروع به تیراندازی قفل با تمام دستورالعمل های ایمنی در حال پیگیری می کند و در حال حاضر در بریتانیا تیرباران می شود. این فیلم یک فیلم مهیج جاسوسی به کارگردانی رانگیت ام، تواری است که در دهه ۱۹۸۰ تنظیم شده است. همچنین ستاره های وانی کاپور، لارا دوتا و هوما قریشی هستند و برای انتشار آوریل ۲۰۲۱ میله بندی شده است. همراه با ماسک های درجه پزشکی و سپر صورت، خانه تولید آن را اجباری برای همه بازیگران و خدمه به پوشیدن ساعت مچی است که به طور مداوم سطح اکسیژن خود را نظارت, دمای بدن, فشار خون, سطح استرس و نبض.

به غیر از بل باتوم، آکشای کومار تا به صف Sooryavanshi، Prithviraj، Bachchan Pandey، Atrangi Re، و Raksha Bandhan آینده است. ترسناک-کمدی او، بمب لاکسمی که با هم بازی کیارا ادوانی است، مستقیماً در دیزنی پلاس هاتستار جریان خواهد داشت. این موضوع پیش از این قرار بود در ۲۲ مه به مناسبت عید آزاد شود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار