از آن زمان به بعد بهتر آماده در مسائل ایمنی

از آن زمان به بعد بهتر آماده در مسائل ایمنی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 25, 2020, 05:07 IST | سرمقاله | بمبئی

یک گزارش اعلام کرد که تمام ساختمان های مدنی از جمله بیمارستان ها و مدارس و بخش دفاتر همراه با دیگر ساختمان های اداری خواهد بود حسابرسی

BMC

BMC

در یک بررسی نشست بین Brihanmumbai شهرداری شرکت کمیسر Praveen Pardeshi و مقامات اداره آتش نشانی به تازگی تصمیم بر آن شد که آتش و برق ادارات را انجام ممیزی از تمام شهرداری ها خواص.

یک گزارش اعلام کرد که تمام ساختمان های مدنی از جمله بیمارستان ها و مدارس و بخش دفاتر همراه با دیگر ساختمان های اداری خواهد بود حسابرسی است. در ابتدا آتش نشانی نیز انجام تخلیه دریل در این سایت. این اقدام باعث شده است پس از آتش سوزی در GST Bhavan در Mazagaon. آتش در حال گسترش به سرعت در سراسر نهم و 10 طبقه از بین بردن فایل های هر چند خوشبختانه هیچ آسیب وجود دارد و یا تلفات.

این باعث می شود ما فکر می کنم هر چند در مورد اینکه چرا در آن طول می کشد یک فاجعه یا یک خانم نزدیک به ما از خواب بیدار و اقدام است. ممیزی باید انجام شده در شهرداری خواص و آن را باید آتش به ما از خواب بیدار به انجام این کار.

در حال حاضر که این برنامه ریزی شده است که ما فقط می توانیم امیدوار باشیم در آن طول می کشد محل را با جديت و از همه مهمتر با نظم. آن را بی معنی است اگر غیر از این بود برای شروع با شور تنها به گذشت و یا فراموش شود به طور کامل در برخی از زمان.

اگر ممیزی می اندازد تا یافته های مانند غیر موجود و یا غیر کاربردی تجهیزات آتش نشانی و سپس اقدام اصلاحی باید انجام شود بلافاصله. تخلیه دریل حیاتی هستند و همه شرکت کنندگان باید به خوبی آموزش دیده در روش تخلیه. ما باید به یاد داشته باشید که شهرداری خواص معمولا بسیار شلوغ بنابراین ضروری است که این ممیزی اولویت داده می شود از این پس.

آتش نشانی است که ترکیبی از بسیاری از عوامل است اما یکی از اصلی است آمادگی. اجازه دهید ما ریختن ما ” ما را ببینید هنگامی که این اتفاق می افتد نگرش و فعال تبدیل شده به جای واکنش در مسائل ایمنی.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de