از آن زمان بمبئی roars دوباره

از آن زمان بمبئی roars دوباره – اخبار

به روز شده: Jun 11, 2020, 07:24 IST | کلیتون Murzello | بمبئی

در حالی که بازیکنان سابق و طرفداران ابراز نگرانی کرده اند بیش از یک امکان تغییر طراحی در وصول تاج که شامل یک شیر آنها نیز در توجیه که مایل به دیدن یک افزایش در گذر موقت سهام.

Pacer Ajit Agarkar, Vinayak Mane, wicketkeeper Vinayak Samant and Wasim Jaffer (right) - all wearing the lion-crested MCA logo - appeal for a verdict against Australia's Justin Langer during the visiting team's tour game against Mumbai at the Brabourne Stadium on October 2, 2004. Pic/Getty Images

هاي Ajit Agarkar, Vinayak یال wicketkeeper Vinayak Samant و وسیم جعفر (سمت راست) – تمام پوشیدن شیر کاکل وصول لوگو – درخواست تجدید نظر برای حکم در برابر استرالیا جاستین لانگر در طول بازدید از تیم تور بازی در برابر بمبئی در Brabourne ورزشگاه در اکتبر 2, 2004. عکس/گتی ایماژ

Clayton Murzelloکه یک تیم را رنگ به معنی بسیار به یک کریکت-loving گروه که شامل بازیکنان سابق آشکار در واکنش به بمبئی انجمن کریکت رئیس جمهور دکتر ویجی Patil پیشنهاد برای تغییر آرم انجمن.

به عادلانه باشد آن را یک تصمیم تنها یک نمایش که در آن گزینه از پنج آرم های مختلف قرار داده شد قبل از Apex شورا در طول یک جلسه در Wankhede ورزشگاه در روز دوشنبه.

حتی اگر آن پیشنهاد شده است که این تغییر تنها رخ می دهد در سیستم عامل های دیجیتال, من احساس می کنم نیازی به تغییر خوب احتمالا خوب فکر کردن آرم. چه تفاوت آن را نگه دارید من بدانم.

Dr Patil شده است شجاع در جسارت به یک کره که منجر به محکومیت بیش از, تجلیل. و که حوزه آرم که به بسیاری از است مقدس.

به نقل قول از ارائه خود را “نقطه عطف بعدی در سفر ما به این میراث و نزدیک به مردم بمبئی ارتباط با آنها و در مجموع ساخت تجاری و رقابتی قوی با نام تجاری.” در حال حاضر کریکت بدن در هند رشد در عملکرد خود پیله و بسیاری از ارکان مراقبت از یک موش را برای مردم که راه خود را از طریق گردان به تماشای قهرمانان خود را. که کسی که اتفاق می افتد به رئیس جمهور MCA — فکر است متوسط فن تنها می تواند خبر خوبی باشد.

این می آید در زمانی که این شهر کریکت برادری می خواهد برای دیدن جلسات طوفان مغزی در مورد آنچه می تواند انجام شود به دستگیری بمبئی رکود در صحنه داخلی. آن زمانی که مربیانی که مشتاق به کسب نقش های مختلف در تیم های مضطرب هستند بدانند که آیا آنها یک شانس ایستادن. همچنین زمانی که یک توضیح باید در آینده در مورد تاخیر در پشت شکل گیری جدید کریکت بهبود کمیته.

یک بمبئی کریکت خوب خواه با اشاره به روز دیگر چگونه وصول دهکدهای از دست رفته فرصت از گرفتن اعضای خود را Ranji جایزه و تاریخ و جوخه به انتخاب مغز از نامهای بزرگ در شهرستان کریکت.

اما به وصول رنگ. هر یک از پنج گزینه های ذکر شده در Dr Patil را ارائه کرده است شیر و تنها دو آرم ندارد و نام این انجمن. کریکت بمبئی به عنوان مخالف به بمبئی انجمن کریکت است نه یک تغییر است که بی سابقه است. کریکت بدن در سراسر جهان ساخته شده اند که تغییر البته به جز هیئت کنترل کریکت در هند — که آویزان بر روی آن کلمه “کنترل” به عنوان اگر وجود خود را بر روی آن بستگی دارد. بنابراین Dr Patil می شود یک تیک بزرگ در کتاب خود کریکت بمبئی گزینه است.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ پشت بمبئی رنگ من از جیبش وصول طلایی جشن بزرگداشت جلد منتشر شده در سال 1981. خوب کار توسط سردبیران این گوشتی انتشار (Prof MV Chandgadkar, Anandji Dossa و Sharad Kotnis) نه تنها منعکس کننده در جشن واقعی از مقالات نوشته شده توسط اطفال مانند م. Mantri پولی Umrigar, Ajit Wadekar و سونیل Gavaskar بلکه در جزئیات بمبئی سهم به کریکت هند و تاریخچه مختصر از وصول به قلم پروفسور Chandgadkar.

“آن است که اغلب به میل خود اعلام کرد که آن را آسان تر برای به دست آوردن هند رنگ نسبت به دریافت بمبئی رنگ” نوشته پروفسور Chandgadkar ادامه “این ممکن است به نظر می رسد مغالطه آمیز و در عین حال کسی است که می رود از طریق سوابق بمبئی انجمن کریکت از 50 سال گذشته است که به احتمال زیاد برای رسیدن به این سردرگم نتیجه گیری. تعدادی از مدافعان مجبور به صبر طولانی به اندازه کافی برای به دست آوردن این تمایز است.”

ایده اعطای رنگ برای اولین بار در طول یک مدیریت جلسه کمیته در اسلام Gymkhana در 16 دسامبر سال 1935. رنگ نیروی دریایی آبی و قرمز و طلا شد و تایید شده در فوریه 19, 1937. در یک جلسه از اهمیت مشابهی در تاریخ 29 سپتامبر سال 1938 آن پذیرفته شد که نشان (تاج) باید “شیر سرخ با تاج طلا و سپر حاوی حروف BCA.”

خداحافظ-قوانین تصویب شده در کمیته مدیریت جلسه 18 مه 1951 محدود استفاده از رنگ توسط “افرادی که بازی های برگزار شده (اما نه این ذخایر که بازی نیست) برای ارتباط در مسابقات قهرمانی ملی برای Ranji جایزه مسابقات است.”

آن است که روشن نیست conceptualised آرم با شیر عنصر اما اصلی رنگ های فرعی کمیته’ متشکل HN پیمانکار CP Bransle ویجی های تجاری و AAA Fyzee ممکن است تا به حال نقش عمده ای در آن است. بدون شک کافی فکر شده اند باید با توجه به آن را فقط مانند تامي اتحادیه ورزشی باشگاه تاج متشکل از یک صلیب مسیحی, هندوها,’ trishul ماه برای مسلمانان و آتش که نمادی برای پارسیان گشت.

در ضمن وصول کراوات ثابت می شود محبوب در قطعه لباس در کریکت توابع. پروفسور Chandgadkar می گوید در تاریخ ورق بود که شک مطرح شده در مورد اینکه آیا وجود دارد باید متفاوت روابط برای بازیکنان و مدیران. “این است که نه در من مدار را برای ردیابی. من ثبت گذشته کنترل سرنوشت آینده آن ناشناخته است,” او نوشت.

آنچه در پیش روست در حال حاضر برای وصول ناشناخته است بیش از حد. خواهد آرم را تغییر دهید ؟ خواهد شد برنامه ریزی شده رسانه های اجتماعی فعالیت می آیند به ثمر? همه دستورالعمل ها را دنبال داشته باشد در حالی که استخدام مربیان و کارکنان پشتیبانی و بدون هر گونه تضاد منافع موارد ؟ و از همه مهمتر خواهد شد که شیر در بمبئی رنگ احساس افتخار می کنم دوباره ؟

اواسط روز, گروه ورزشی, ویرایشگر, کلیتون Murzello یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح با یک موضع باز. او توییتهای @ClaytonMurzello ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net