این باران اجرا می شود! 5 دلیل برای تماشای نمایش جدید ‘اجرای Barse’

این باران اجرا می شود! 5 دلیل برای تماشای نمایش جدید ‘اجرای Barse’ – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: مارس 18, 2020, 10:43 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

طرفداران هم اکنون می توانید تماشای تمام دوباره اجرا می شود از جمله بزرگ پنبه حلاجی شده ستاره در â€اجرا Barse’ می شود که جریان در ستاره شبکه ورزش شروع 17th مارس سال 2020 در 11 AM.

Virat Kohli vs West Indies. Pic/ AFP

Virat Kohli در مقابل غرب هند. عکس/ AFP

این COVID-19 pandemic نگه داشته است طرفداران کریکت دور از عمل زندگی می کنند. یک سناریوی عادی خواهد دیدن بازیکنان تشویق یک ورزشگاه پر از طرفداران مشتاقانه در انتظار برای هر توپ برای رسیدن به غرفه همراه با برخی از هیجان نمایش در این زمینه است. در تلاش برای به طور مداوم ارائه به بینندگان و طرفداران خود را با چرت روزانه از هیجان انگیز کریکت میان مستند, Star Sports India پیشرو پخش خواهد شد معرفی جدید نشان می دهد ‘اجرای Barse’ است که نمایشگاه بزرگترین ضربه از مورد علاقه خود را cricketers.

ضربه همواره در کانون توجه در بازی کریکت و در طول سال ها طرفداران شاهد بی شماری درخشان پنبه حلاجی شده اجرای برنامه از ستاره های بزرگ خود را که باید نابود بولینگ حملات با مهارت و استعداد خود را. می شود آن را Sourav Ganguly افسانه ای 183 برابر سریلانکا در سال 1999 جام جهانی یا Virat Kohli رویای عملکرد در برابر غرب هند در سال 2018 batsmen ساخته شده اند که زمانی که آنها قصد رفتن سخت می شود برای مخالفان. طرفداران هم اکنون می توانید تماشای تمام دوباره اجرا می شود از جمله بزرگ پنبه حلاجی شده ستاره در ‘اجرای Barse’ می شود که جریان در ستاره شبکه ورزش شروع 17th مارس سال 2020 در 11 AM.

در زیر برخی از بازی هایی است که طرفداران می توانند درمان خود را به:

1. هند v SL, ICC World Cup 1999 | 17.05.2020 (Sourav Ganguly را 183)
مسلما یکی از بزرگترین ضربه از ‘Prince of Kolkata’, نوبت است که برای سال ها یاد یک مثال عالی از بی عیب و نقص پنبه حلاجی شده است که کمک به سمت هند به ضرب و شتم مدافع عنوان قهرمانی سری لانکا در مرحله گروهی. هند قرار گرفتند به خفاش توسط سریلانکا. پس از یک وقفه در مراحل اولیه Sourav Ganguly و Rahul Dravid زمین خود ایستاده و در ادامه به کوک 318-اجرای غرفه برای دومین باجه. هر دو به پایان رسید تا گرفتن نمره بزرگ بود اما Ganguly استعداد که منجر به مشارکت به عنوان او رفت و به نتیجه کار خود را به بهترین 183 خاموش 158 توپ یک نوبت نکردم با 17 چهار دست و پا و 7 sixes. هند ارسال شده در مجموع 373/6 در 50 اور. سریلانکا هرگز در زمان خاموش در پنبه حلاجی شده و به پایان رسید تا بزرگ مواجه 157-اجرا شکست. رابین سینگ بود که انتخاب کنندگان در پایان با آمار و ارقام از 5/31.

2. IPL 2019 KKR v MI مطابقت 47 | 18.05.2020 (Hardik Pandya را 94)
با 6 شکست متوالی در فصل, Kolkata Knight Riders بودند و باید برنده موقعیت زمانی که آنها مربع با سرخپوستان بمبئی در باغ بهشت در 2019. MI برنده بازی شیر یا خط و انتخاب به میدان. کاپیتان دینش Karthik تا به حال امید زیادی از افتتاحیه Shubman گیل و کریس لین و آنها را نا امید. افتتاحیه اخراج در اتحاد به ثمر رساند در تقریبا 10 بیش در نیمه اول نوبت. با 96-اجرا مشارکت این دو پایه به صورت یک کل. Andre راسل در شماره 3 bludgeoned سکته قلبی حمله فوق العاده 8 sixes و 6 چهار دست و پا در مسیر خود 40-توپ 80 که در زمان KKR به عظیم 232/2 در 20 اور. MI را تعقیب بود زیر پر, اما آن را دریافت برخی از مقدار مورد نیاز با فشار از Hardik Pandya که وارد شده در شماره 6 هنگامی که نمره بود در 58/4 در 8.2 اور. Pandya اخراج در تمام سیلندر ضربه بزند و 9 sixes و 6 چهار دست و پا در باور نکردنی 91 خاموش 34 توپ که تقریبا در زمان سکته قلبی به پیروزی. اما KKR موفق به جلو و همه چیز به عقب و امن 34-اجرا نفع خود. Dre اهل روسیه که به جیب دو ویکت شد, حکم مرد برای بازی درخشان خود همه جانبه عملکرد.

3. IND v, WI 2018: ODI #1 | 19.05.2020 (Virat Kohli 106)
سری بازکن بین هند در مقابل غرب هند ODI سری در سال 2018 در گواتی یک مثال کامل از یک مسابقه به ثمر رساند. کاپیتان Virat Kohli برنده بازی شیر یا خط و تصمیم گرفتند به کاسه. Windies بودند به ثابت شروع شد اما Shimron Hetmyer را افسانه قرن برگزار شد که نوبت با هم. او به ثمر رساند سریع آتش 106 کردن فقط 78 توپ از جمله 6 sixes و 6 چهار دست و پا که در زمان گردشگران به 322/8 خود را در 50 اور. Kohli & Co شناخته شده بود chasers در خانه بیرون آمد و با تمام اسلحه فروزان. کاپیتان Kohli و Rohit Sharma به ثمر رساند در مرزهای خواهد شد و غرب کنندگان هند برای پرداخت خود را فقیر بولینگ. Kohli رهبری حلاجی حمله به Rohit بازی دوم کمانچه. هر دو ضربه زن رفت تا ثبت نام خود را قرن ها و در عین حال دوباره انباشته 100 – اجرای همکاری هم یک مسابقه برنده ایستاده است که در زمان میزبان به یک مسلط 8-جدا پیروزی با 47 توپ باقی مانده است.

4. IND v, WI 2018: ODI #2 | 20.05.2020 (Virat Kohli را 157)
صحنه معطوف به شهر ساحلی ویساکاپاتنام برای دومین ODI با هند پیشرو 1-0 در 5 بازی سری است. بر خلاف اولین مسابقه هند برنده بازی شیر یا خط و تصمیم به بت اول. میزبان تحت فشار قرار گرفتند که در backfoot اوایل به عنوان افتتاحیه رد شد ارزان. Vizag آماده برای Virat سحر و جادو! هند کاپیتان بود و در فرم متعالی به او نشان داد که او در کلاس و کمال به عنوان یک ضربه به ثمر رساند از طریق هر دو طرف از حلقه ضربه 13 چهار دست و پا و 4 sixes در مسیر خود شکست نخورده دست کشیدن از 157 خاموش 129 توپ. غرب هند تا به حال یک کار بزرگ جلوتر از آنها به عنوان آنها مجبور به تعقیب 321. بازدید کنندگان از دست داده و سه ویکت برای 78. Shimron Hetmyer همراه با Shai امید جنگیدند اما خود را شجاع تلاش تقریبا در زمان آنها را در سراسر خط. این بازی به پایان رسید چشمگیر کراوات در 50 اور.

5. IND v, WI 2019: ODI #2 | 22.05.2020 (Rohit Sharma را 159)
در این بازی یاد می شود برای افتتاحیه Rohit Sharma و KL Rahul شکستن رکورد feat. پس از قرار دادن به بت Rohit و Rahul رهبری از جبهه و شکست یک 17 ساله رکورد از یک جفت باز به ثمر رساند حداکثر اجرا می شود در برابر غرب هند. آنها شکست رکورد 196 و در ادامه به نمره 227 که در آن هر دو بازیکن ثبت شده خود را در صدها. Rohit دوباره رفت گذشته 150-اجرا شده را علامت به ثمر رساند و به 159 خاموش 138 توپ. فروزان دست کشیدن از این دو به دنبال جوان اواز یا موسیقی دو نفری از Shreyas Iyer و Rishabh نفس نفس زدن گل سراسیمگی از اجرا نسبت به پایان نوبت صورت گرفت که از هند به 387 5. این Windies افتتاحیه اوین لوئیس و Shai امید به این تیم ثابت شروع اما تناقض در مشارکت led هند برای تضمین 107 – اجرای پیروزی است که به کمک آنها سطح سری. Mohammed Shami و Kuldeep Yadav هر دو برداشت سه ویکت هر کدام.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de