خرید رپورتاژ

باران خود جوایز برای Ananya Panday به عنوان بازیگر توقیف و در عین حال یکی دیگر از جایزه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 18:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ananya Panday ساخته شده و اولین بار او را در سال 2019 با دانش آموز از سال 2 به دنبال Pati Patni Aur Woh

Ananya Panday

Ananya Panday

Ananya Panday ساخته شده است که اولین بار او را در سال 2019 با دانش آموز از سال 2 به دنبال Pati Patni Aur Woh ثابت کرده است فطرت او و این واقعیت است که او یکی از متنوع ترین هنرپیشه های زن از نسل او. بازیگر آغاز سال 2020 با صدای بلند و صعود است و در عین حال یکی دیگر از جایزه برای اولین بار او را.

بازیگر صعود جایزه برای ‘هیجان انگیز چهره جایزه’ در Nykaa Femina زیبایی جوایز سال 2020 و به اشتراک گذاشته تصاویر حتی با عنوان “کمتر تلخ بیشتر زرق و برق. با تشکر از شما #FeminaBeautyAwards برای هیجان انگیز چهره’ جایزه.”

این جایزه می افزاید: یکی دیگر از پر Ananya را زن سبک و جلف قبل بازیگر نقش مکمل زن نیز صعود یک فیر جایزه برای اولین بار او را عملکرد.

جوانان تاثیر گذار بوده است آوازی در مورد رسانه های اجتماعی کمپین بسیار مثبت است که در برابر قلدری سایبر شده است و با در نظر گرفتن تمام کانون توجه است. Ananya Panday است که مطمئنا ساخت و استفاده درست از زیر با در نظر گرفتن شرکت می ایستد در چنین موضوعات و دریافت شده است ثابت پشتیبانی از همه جا.

این بازیگر است که با داشتن یک مشغول 2020 به عنوان او است همه را به دیده می شود در Kaali Peeli در کنار Ishaan Khatter و Shakun Batra بعدی که در آن او خواهد شد به اشتراک گذاری صفحه نمایش در کنار دیپیکا پادوکن و Siddhant Chaturvedi.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im