این حزب خانه زمان برای Soha Ali Khan و دختر Inaaya Naumi Kemmu میان قرنطینه


Soha Ali Khan و دختر Inaaya Naumi Kemmu لذت بردن از خانه خود حزب در میان شش روز از قرنطینه!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Soha Ali Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Soha Ali Khan

مختلف بالیوود مشهور در حال غرقه شدن در فعالیت های مختلف در صفحه اصلی به صرف زمان در میان قرنطینه و مستند صادر شده توسط نخست وزیر نارندرا. برخی در حال تمیز کردن خانه های خود و بسیاری از آنها های خود را تمرین ، Soha Ali Khan و دختر Inaaya Naumi Kemmu چیز دیگری در ذهن یک حزب خانه.

به او Instagram account, بازیگر و مادر Soha مشترک فوق العاده شایان ستایش عکس از Inaaya که دیده می شود می تواند با دسته ای از خرس های عروسکی و زیر نویس آن خانه حزب در بعد از 6. او همچنین با استفاده از هشتگ – مستند.

یک نگاه حق در اینجا:

اگر شما به او Instagram حساب او شده است در به اشتراک گذاری یک پست به طور منظم و همچنین ذکر تعداد روز او قرنطینه شده. همچنین شما باید بازدید شوهر او را Kunal Kemmu را Instagram account. به تازگی او به اشتراک گذاشته رپ و ما شخصا یادآور شد از جان سینا. یک نگاه حق در اینجا:

حالا بیایید ببینید چه Soha پست فردا در روز 7 از قرنطینه!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>