این کریکت استرالیا تصمیم گیری که آیا آنها می توانند انجام World T20: Sachin Tendulkar

این کریکت استرالیا تصمیم گیری که آیا آنها می توانند انجام World T20: Sachin Tendulkar – ورزشی

به روز شده: Jun 15, 2020, 09:19 IST | PTI | دهلی نو

“سمت مالی و جنبه های دیگر را نیز به اثر می آیند. ما را به ببینید که آیا همه این چیزها را با هم ترکیب. این یک تصمیم دشوار اما کریکت است که اتفاق می افتد, آن را نمی توان یک چیز بزرگتر از آن است.”

Sachin Tendulkar

Sachin Tendulkar

افسانه ای Sachin Tendulkar گفت: تصمیم به انجام T20 جام جهانی بر عهده کریکت استرالیا که باید به این مشکل تماس بگیرید که آیا آنها می توانید پیش بروید با این مسابقات طبق برنامه در ماه اکتبر.

ICC است و در عین حال به یک تماس بر اینکه آنها را به رفتن پیش با برنامه ریزی مسابقات را تحت حالا که منحنی است پهن در استرالیا و 25 درصد جمعیت تنظیم شده بود اجازه ورود به ورزشگاه. “اگر ما صحبت در مورد T20 (جام جهانی) من احساس می کنم آن است که تصمیم استرالیا هیئت مدیره که آیا آنها قادر خواهند بود برای انجام مسابقات” Tendulkar گفت: Aaj تک کانال. جنبه مالی چیزی است که نیاز به در نظر گرفته شود با جدیت احساس Tendulkar.

“سمت مالی و جنبه های دیگر را نیز به اثر می آیند. ما را به ببینید که آیا همه این چیزها را با هم ترکیب. این یک تصمیم دشوار اما کریکت است که اتفاق می افتد, آن را نمی توان یک چیز بزرگتر از آن است.” Tendulkar نیز با استقبال از انگلستان در مقابل غرب هند سری تست که برگزار خواهد شد ‘زیستی امن’ محیط زیست با شروع ماه جولای. “من بسیار خوشحال هستم. انگلستان در حال پخش است آزمون خود را در برابر غرب هند از جولای 8, بنابراین به آرامی خودرو در حال آمدن است در مسیر که چیز خوبی است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de