آن را یک شوخی می گوید: بریتنی اسپیرز در مورد شکستن اوسین بولت را 100 متر رکورد


آمریکا اسپیرز برای اولین بار ارسال شده یک پیام در Instagram که ادعا کرده بود با سنجش زمان 5.97 ثانیه برای داش 100m.

Usain Bolt and Britney Spears

اوسین بولت و بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز خواننده پاپ نزدیک به شکست اینترنت در روز جمعه با اعلام در رسانه های اجتماعی که او سریع تر از سه بار قهرمان المپیک اوسین بولت قهرمان دو سرعت. این Oops! من آن را دوباره خواننده شد سریع روشن است که او فقط شوخی بود.

آمریکا اسپیرز برای اولین بار ارسال شده یک پیام در Instagram که ادعا کرده بود با سنجش زمان 5.97 ثانیه برای داش 100m شکستن جامائیکا شرح پیچ و مهره 9.58 s رکورد جهانی است. بسیاری از رسانه های دیجیتال رسانه ها به سرعت برداشت تا داستان با برخی حتی مسخره کردن او خواستار آن نزدیک به غیر ممکن است feat. اما لحظاتی بعد نیزه ارسال شده روشن.

“بدیهی است که من به شوخی در مورد در حال اجرا 100 متر فاصله در 5.97 ثانیه است. رکورد جهانی برگزار می شود اوسین بولت است که در 9.58 ثانیه… اما شما بهتر است باور من در آینده برای رکورد جهانی است. #شوخی” نوشت اسپیرز, 38, خود اعتراف تناسب اندام, دمدمی مزاجی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>