ITF, ATP & WTA برنامه ریزی بازیکن امداد برنامه

ITF, ATP & WTA برنامه ریزی بازیکن امداد برنامه – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 09:36 IST | سرپرستان | لندن

لندن-بر بدن حاکم نیز اعلام کرد که ایجاد بازیکن پانل برای کسانی که رقابت در آن جهان تنیس تور

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

ATP و WTA همراه با فدراسیون بین المللی تنیس و برگزارکنندگان از چهار گرند اسلم (تنیس استرالیا, فدراسیون فرانسه د تنیس تمام انگلستان و ایالات متحده انجمن تنیس) در حال برنامه ریزی ایجاد یک بازیکن امداد برنامه به ارائه کمک به کروناویروس-نهفته بازیکنان.

“پس از قطعیت در اطراف هنگامی که آن را امن خواهد بود برای راه اندازی مجدد تنیس حرفه ای تورهای بین المللی حاکم بر بدن تنیس جهان می تواند تایید آنها در بحث و گفتگو برای ایجاد یک بازیکن امداد برنامه به ارائه کمک های مورد نیاز به این بازیکنان که به خصوص در این زمان از coronavirus (COVID-19) بحران” ITF گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“این بحث شده اند به خوبی در حال پیشرفت و جزئیات در حال نهایی با اعلام انتظار می رود در آینده نزدیک. در حال حاضر توافق شده است که ATP و WTA را اداره بازیکن امداد برنامه و تمام هفت سهامداران خواهد شد و سهم قابل توجهی” بیانیه اضافه شده است. IFT در ادامه گفت: “ما می دانیم که برای بازیکنان ما نیز برای بسیاری از مردم در سراسر جهان وجود دارد که نیاز به حمایت مالی برای کسانی که به آن نیاز دارید و ما منتظر نهایی و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر از یک طرح در دوره به دلیل.”

لندن-بر بدن حاکم نیز اعلام کرد که ایجاد بازیکن پانل برای کسانی که رقابت در آن جهان تنیس تور. “پنل ارائه یک فروم برای بازیکنان به ارائه ورودی خود را و آنها می گویند که چگونه این تور اجرا خواهد شد و بیشتر فرصت را برای ITF به تعامل با بازیکن جامعه” ITF گفت. مردان و زنان بازیکن را انتخاب یک پنل هفت بازیکن فعلی اعضای که باید رأی است.

مردانه بازیکنان با یک ATP رتبه های زیر 350 و زنان تنیس بازیکنان با یک WTA رتبه بندی بالاتر از 151 خواهد شد مجاز به معرفی یک همکار بازیکن و یا ایستادن در انتخابات.

همه حرفه ای تنیس فعالیت به حالت تعلیق باقی می ماند تا جولای 13 با توجه به شیوع کروناویروس که تاکنون بیشتر 1.7 زندگی در سراسر جهان است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>