ایتالیایی, آیکون موسیقی, Andrea Bocelli زنده COVID-19

ایتالیایی, آیکون موسیقی, Andrea Bocelli زنده COVID-19 – سرگرمی

منتشر شده: مه 27, 2020, 14:52 IST | سرپرستان | بمبئی

ایتالیایی, آیکون موسیقی, Andrea Bocelli تایید کرده است که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس, و اضافه کرد که او بهبودی کامل

ایتالیایی, آیکون موسیقی, Andrea Bocelli تایید کرده است که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس, و اضافه کرد که او “بهبودی کامل” قبل از تاریخی عید پاک یکشنبه پخش در میلان کلیسای جامع. در یک Facebook پست به اشتراک گذاشته شده در روز سه شنبه این خواننده توضیح داد که او خود را آشکار نمی تشخيص زودتر از آنجا که او می خواست برای محافظت از خانواده خود را حفظ حریم خصوصی, گزارش variety.com.

61 سال اضافه شده است که او را مخفی می کردند اخبار زیرا او نمی خواست به “بی ارزش زنگ” طرفداران خود گفت که او تا به اهدا خون خود را برای کمک به محققان در پیدا کردن یک درمان برای کوروناویروس.

“این بیماری همه گیر است که متزلزل جهان نیز تحت تاثیر قرار — البته خفیف — من و برخی از اعضای خانواده من” Bocelli گفت: “من قطعا نمی خواهید به بی ارزش زنگ طرفداران من و همچنین آرزو برای محافظت از خانواده و حفظ حریم خصوصی.”

او ادامه داد: “ما به اندازه کافی خوش شانس به یک سریع و بهبودی کامل تا پایان ماه مارس است. با توجه به فرصتی برای اهدای خون برای کمک به پیدا کردن یک درمان برای Covid پاسخ من بود فوری ‘بله’. متوسط — اما اساسی — حرکت از طریق آن من بازی من کوچک بخشی”. هفته گذشته در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال, خواننده نشان داد خانواده اش مریض شده با COVID-19.

“من قادر به بود با من کل خانواده و همه ما آلوده کردم. ما تا به حال یک تب, و سپس ما سرد و پس از آن ما کمی سرفه,” او گفت:.

Bocelli که نابینا شده است پس از سن 12 سالگی شکست یوتیوب رکورد ماه گذشته در عید پاک یکشنبه با “موسیقی برای امید” کنسرت. عملکرد مشاهده شد بیش از 28 میلیون نفر در سراسر جهان در 24 ساعت اول آن است و در حال حاضر مشاهده شده است بیش از 40 میلیون بار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de