نبود یک بوسه: بوندسلیگا فوتبالیست متاسفم برای اجتماعی فاصله نقض

نبود یک بوسه: بوندسلیگا فوتبالیست متاسفم برای اجتماعی فاصله نقض – ورزشی

به روز شده: مارس 19, 2020, 07:26 IST | AFP | برلین

هرتا برلین را Boyata عذرخواهی اجتماعی فاصله نقض اما اصرار او تنها صحبت کردن با هم تیمی اش

Dedryck Boyata

Dedryck Boyata

هرتا برلین مدافع Dedryck Boyata عذر خواهی کرد روز یکشنبه خود از نزدیک برخورد با مارکو Grujic اما محروم بوسیدن هم تیمی خود را پس از یک مقام ارشد سیاستمدار آلمانی مورد انتقاد بازیکنان برای نقض این لیگ سخت بهداشت پروتکل.

دستورالعمل های دقیق
بوندسلیگا آلمان دوباره در روز شنبه پس از دو ماه استراحت با توجه به COVID-19 همه گیر با باشگاه موافقت خود را دقیق بهداشت دستورالعمل در دولت تصویب طرح.

اما باواریا دولت وزیر Markus Soeder گفت که او انتظار می رود لیگ به “سفت” در چگونه برای جشن گرفتن اهداف پس از برخی از بازیکنان را در آغوش کشید هم تیمی. بازیکنان گفته شد برای جلوگیری از تماس با هر زمان ممکن است, به ویژه هنگامی که جشن اهداف است. که نادیده گرفته شد در چند نوبت اگر چه توبه Boyata گفت که او به سادگی گفتن دستورالعمل به Grujic.

بلژیک بین المللی ظاهر شده بود به بوسه Grujic بر روی گونه در روز شنبه به عنوان هرتا برنده 3-0 برابر Hoffenheim. “من عذر خواهی برای قرار دادن دست من بر [Grujic را] چهره” Boyata نوشت: در Instagram توضیح داد که آن را نه یک بوسه اما که او “به او دستورالعمل در مورد یک مجموعه قطعه. ما قطعا باید مراقب باشید در حال حاضر ما این است که ما تحت این وضعیت است. ما برای انطباق با راه ما را به بازی و یا جشن” او اضافه شده است.

در اوایل این ماه هرتا به حال تعلیق سابق چلسی به جلو سالومون کالو برای ارسال تصویری از او در دست دادن با هم تیمی ها در اتاق پانسمان قبل از آموزش است.

بدون بغل کردن در اینجا
“فوتبال دارای یک تابع به یک مدل نقش بنابراین ما باید چوب به دستورالعمل های ما و توجه به آن در هفته آینده” Soeder گفت: پخش Sport1 در روز یکشنبه. همچنین در روز شنبه برخی از بوروسیا اتوبوس بازیکنان رئال مادرید در آغوش گرفت پس از تیم خود را به ثمر رساند دو زود گل در پیروزی 3-1 در اینتراخت فرانکفورت. هرتا مربی Bruno Labbadia در دفاع از بازیکنان خود را که در آغوش گرفت در جشن بعد از اهداف خود اصرار دارد آن است که بخشی از بازی است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net