خرید رپورتاژ

ISL: آن را بیش از Mumbai – ورزشی

به روز شده: فوریه 22, 2020, 07:49 IST | Ashwin Ferro | بمبئی

چنای کاپیتان Goian نمرات برنده در برابر MCFC به پایان حذفی رویاهای.

Chennaiyin FC skipper Lucian Goian celebrates scoring against Mumbai City FC yesterday. Pics/ISL

Woodland کاپیتان Lucian Goian جشن به ثمر رساند در برابر Mumbai City FC دیروز. عکس/ISL

در پنج شنبه, zovi کاپیتان Lucian Goian گفت که این امر می تواند عجیب و غریب برای بازی در برابر Mumbai City FC تیم او سرآمد در آخرین سه ISL فصل است.

روز جمعه او ابزاری در ‘بوت’ از باشگاه سابق خود از این رقابت ها پس از 83 دقیقه هدف تضمین Chennaiyin اشاره بمبئی خاموش چهارم نقطه حذفی در چه بود طرف میزبان آخرین مسابقه لیگ در بمبئی فوتبال آرنا در Andheri.

چنای تا به حال یک لبه
بمبئی شهر بودند که در 26 امتیاز از 17 مسابقات روز جمعه clash نیاز به یک برنده شدن در همه هزینه ها برای تایید حذفی موقعیت در حالی که حتی یک قرعه کشی خواهد کافی برای Chennaiyin که بازی در دست است.

با خیلی در خطر است, هر دو تیم آغاز شد با احتیاط منجر به یک تساوی بدون گل در نیمه اول.

The referee gives a red card to Mumbai City FC's Sourav Das during the ISL tie against Chennaiyin FC at the Mumbai Football Arena, Andheri
داور یک کارت قرمز به Mumbai City FC را Sourav دس طول ISL کراوات در برابر zovi در بمبئی فوتبال آرنا, Andheri

در جلسه دوم بمبئی شهر نشان داد برخی از ضرورت بود اما Chennaiyin که تا به حال شانس بهتر. در واقع بازدید کنندگان می شده اند 3-0 پیروز شده است برای مقابله با خودکشی توسط بمبئی Sourav داس و یک لحظه از درخشش توسط کاپیتان و نگهبان Amrinder Singh.

در 54 دقیقه Chennaiyin را Lallianzuala Chhangte تا به حال توپ همه را به خود خاموش یک ضد حمله و سرعت انفرادی به سمت بمبئی هدف زمانی که یک دنباله دس گیر کردن پا و پاشنه, آوردن او را و شکستن خوب هدف محدود حرکت می کند. Das فرستاده شد و بمبئی جان سالم به در برد.

سپس در 77 سالگی دقیقه Chennaiyin را Germanpreet سینگ دریافت شسته و رفته برش در لبه بمبئی جعبه و شات goalward اما Amrinder را رفلکس او را دیدم شگفت آور کشش پای چپ خود را به انکار آنچه می شده اند یکی دیگر از هدف خاص.

فرصت از دست رفته
بمبئی را بهترین فرصت در آمد بین این دو بقا لحظات. در 67 دقیقه بمبئی مهاجم آمین Chermiti دریافت هوایی توپ از دیگو کارلوس داخل Chennaiyin جعبه و بی درنگ چاقو توپ goalward ضرب و شتم دراز چنای نگهبان Vishal Kaith تنها برای توپ به قطره اینچ از پست دور.

Goian سپس به ثمر رساند اواخر بازی برنده یک گوشه شناور توپ منحرف شد دور به پست دور جایی که او قرار بود کاملا به اسلم خانه برای اولین بار ضرب و شتم دوست خوب Amrinder همه به پایان می رسد.

بالغ مرکزی مدافع اجتناب شود بیش از حد بالا جشن متوجه او شکسته دل و امید از بمبئی جمعیت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de