خرید رپورتاژ

ISL 2020: بمبئی نگاه به کلیپ گوا بال – ورزش

به روز شده: فوریه 12, 2020, 12:13 IST | PTI | Margao

با 33 امتیاز در زن سبک و جلف گوا چهار امتیاز بیشتر از سوم قرار بنگلور, FC اما سطح با ATK که در حال حاضر اشغال نقطه بالا با توجه به تفاضل گل برتر

Mumbai City Football Club logo. Mumbai City Football Club's Twitter account

شهر بمبئی آرم باشگاه های فوتبال. بمبئی شهر فوتبال باشگاه حساب توییتر

Margao: FC گوا نگاه کنید به گسترش برنده خود را اجرا و ادامه مبارزه برای موقعیت قطب هنگامی که آنها میزبان Mumbai City FC در یک قهرمان هندی سوپر لیگ بازی اینجا را در روز چهارشنبه. FC گوا سر به ثابت در بازگشت از سه برد پی در پی. تغییرات اخیر در کادر مربیگری با کلیفورد میراندا مصرف بیش به عنوان مربی موقت از سرجیو Lobera شده است تا تاثیر مثبت خود را در زمینه عملکرد. FC گوا با یک گل قانع کننده 4-1 برنده بیش از حیدرآباد FC در آخرین بازی.

با 33 امتیاز در زن سبک و جلف گوا چهار امتیاز بیشتر از سوم قرار بنگلور, FC اما سطح با ATK که در حال حاضر اشغال نقطه بالا با توجه به یک هدف برتر تفاوت دارد. با توجه گوا سر به سر نقطه ضعف در برابر ATK گوا نمی توانیم به رها کردن هر مطلب امتیاز در دو بازی آخر لیگ مرحله.

“دو تیم با انگیزه های مختلف به بازی. از آن خواهد شد شدید بازی. وجود خواهد داشت هیچ حاشیه برای خطا. از آن خواهد شد یک بازی سخت برای هر دو تیم” FC گوا مربی موقت میراندا گفت. میراندا گفت: تمرکز این است که برای برنده شدن در این دو بازی و ببینید که چگونه دیگران کرایه. “ما به پیروزی در دو بازی. سپس خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. تمرکز ما این است که برنده شدن. من فکر می کنم این تیم است که بهترین موقعیت را به پایان برساند در بالای ATK. بنابراین فشار بر آنها و نه بر ما” گفت: میراندا.

بمبئی در حال شکست نخورده در آخرین مسابقات چهار و جدید ترین تفرج شد 2-1 پیروزی در برابر جمشدپور FC. قوی در نیمه دوم نمایش که دیدم آمین Chermiti و Bidyananda سینگ گل داده خواهد شد که به این تیم اعتماد به نفس را در گوا دور از خانه. بمبئی را دشوار پایان فصل با یک برخورد در برابر بالا-چهار رقبای zovi آینده و پیروزی در برابر گوا ضروری است.

بمبئی در حال حاضر چهارم در جدول با 26 امتیاز اما Chennaiyin که در 22 امتیاز و یک بازی در دست است. “این خواهد بود که یک بازی باز. آنها نمی دانند که چگونه به بازی دفاعی فوتبال به خصوص به دلیل کیفیت آنها. آنها خواهد شد مبارزه را به پایان برساند برای اولین بار. ما برای بالا چهار نقطه. هر دوی ما باید فشار به ارائه. من امیدوارم که طرفداران از این بازی لذت ببرید و ما سه نقطه” گفت: بمبئی رئیس خورخه کاستا.

بمبئی از دست یکی از بازیکنان کلیدی خود را پائولو ماچادو به آسیب و اتحاد یافت نشد شادی در فینال سوم این فصل با امضای آمین Chermiti شش گل به ثمر رساند و فصل گذشته بهترین گلزن Modou Sougou توری سه. خود دفاع شده است بزرگ یا, که برگ آنها را در معرض گوا جنبش و دقت در آخر سوم است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su