ویشال واشیشا که به عنوان پلیس کبیر در ایشق میین مارجائوان دیده می شود، خود را به عنوان دوراج سینگ راتور، برنامه ریز عروسی، مبدل می کند.

Vishal Vashishtha

ویشال واشیشتا

پیچ و تاب در داستان را ببینید Vishal Vashishtha، که به عنوان پلیس کبیر در ایشق Mein Marjaawan دیده می شود، خود را به عنوان Devraj سینگ راتور، برنامه ریز عروسی مبدل. این برای اطمینان از این است که قهرمان ریدیما (هلی شاه)، شعله سابقش، در دام او می افتد تا به شوهر گانگستر ونش (راهول سودر) نزدیک تر شود. واشیشتا می گوید: «سبک سازی کبیر و دوراج متمایز است. من فرصتی پیدا می کنم که دو شخصیت را در یک نمایش بازی کنم.»

واشیشتا که در مورد فیلمبرداری در میان بسیاری از دستورالعمل ها و محدودیت های COVID صحبت می کرد، اواسط روز را در یک گپ گفت: «در ابتدا، انرژی عصبی در مجموعه وجود داشت. ما به طور پیوسته عادت به کار با حداقل مردم در مجموعه. ما ماسک و دستکش می پوشیم و دوری اجتماعی را حفظ می کنیم. نوشتن بیش از حد نیشگون گرفته شده است با توجه به جغرافیا [قرار دادن بازیگران] در صحنه است.”

این بازیگر که سهم عادلانه یا نقش های عاشقانه خود را بر روی صفحه نمایش بازی کرده است، هیجان زده است که برای یک بار نقش اکشن را بازی می کند. “صحنه معرفی من در اسکله های گا تیر باران شد. ما چند دور تمرین قبل از فیلمبرداری دنباله به عنوان ما نیاز به پایان استاد شات در یک بروید. استاد عمل من [یاسین اسلم شیخ]، کارگردان [نوئل اسمیت]، و من ساده شیرین کاری را به آن نگاه موثر در عین حال شیک در دوربین. حدود هشت تا 10 قایق صف افتاده بودند و من باید روی آنها می پریدم. البته در طول این صحنه زمان های بی شمار را فرو بردم اما ارزشش را داشت.»

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار