Ishita Dutta به شوهر Vatsal Sheth: تمرکز بر روی ‘jharu بازی pocha را’ نه تلفن همراه


Ishita Dutta می خواهد همسرش بازیگر Vatsal Sheth به صرف زمان کمتر بر روی تلفن همراه خود را و تمرکز بر کارهای خانگی مانند ‘jharu بازی pocha را’ به جای.

Ishita Dutta and Vatsal Sheth/picture courtesy: Ishita Dutta's Instagram account

Ishita Dutta و Vatsal Sheth/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Ishita Dutta را Instagram account

Ishita Dutta می خواهد همسرش بازیگر Vatsal Sheth به صرف زمان کمتر بر روی تلفن همراه خود را و تمرکز بر کارهای خانگی مانند ‘jharu بازی pocha را’ به جای. بازیگر مشترک یک عکس در Instagram و صحبت از چگونه به شدت او نیاز به کوتاه کردن مو.

“کثیف مو مهم نیست… من نیاز به یک برش… شاید” بازیگر نوشت: در Instagram. در واکنش به پست شوهر Vatsal Sheth ارائه شده به او یک مدل موی. “به من فرصت بده… من قول می دهم بهترین مدل موی شما تا به حال یا بدترین” او نظر داد.

Ishita در پاسخ گفت: او نمیخواهد برای کوتاه کردن مو از او و سپس به طور ناگهانی متوجه شد شوهرش صرف وقت بر روی تلفن همراه خود را در حالی که او قرار است برای تمیز کردن خانه! این بازیگر اظهار داشت: “نه به هیچ وجه… صبر کنید چرا که شما بر روی گوشی شما… شما قرار است به انجام jharu بازی pocha را.” Ishita به نظر می رسد irked به عنوان او با استفاده از یک چهره عصبانی شکلک همراه با نظر او.

طرفداران نظر بازیگر’ پست گفت: او مو زیبا و نیازی به کوتاه کردن مو.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im