Ishant Sharma: پیسرز باید مورد استفاده قرار گیرد به حالت عادی

Ishant Sharma: پیسرز باید به استفاده طبیعی جدید – ورزش

به روز شده: مارس 19, 2020, 07:26 IST | PTI | دهلی نو

“توپ ممکن است درخشش به عنوان هر شهوت و میل خود را اگر شما مجاز به استفاده از بزاق و یا شما ممکن است مجبور به رفتن و به بهانه توپ خود را در طول شبکه – اما وجود دارد هیچ گزینه ای اما برای رسیدن به این چیزها

Ishant Sharma

Ishant Sharma

ارشد هند هاي Ishant Sharma می گوید سریع پرتاب خواهد شد که برای رسیدن به “طبیعی” اگر ICC تصمیم به ممنوعیت استفاده از بزاق به درخشش این توپ با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این شورای بین المللی کریکت (ICC) گزارش شده است که با توجه به استفاده از مواد مصنوعی در توپ به جای بزاق در پست COVID-19 سناریو به طور موثر legalising توپ-دستکاری. این ایده را به خود جلب کرده مخلوط پاسخ از cricketing برادری.

“ما می دانیم که وجود دارد مذاکرات از برخی تغییرات و تنظیمات در کریکت اما من احساس می کنم اطفال را باید برای رسیدن به حالت عادی هر چه که است” گفت: Ishant در طول یک Instagram live با IPL حق رای دادن دهلی نو پایتخت. “توپ ممکن است درخشش به عنوان هر شهوت و میل خود را اگر شما مجاز به استفاده از بزاق و یا شما ممکن است مجبور به رفتن و به بهانه توپ خود را در طول شبکه – اما وجود دارد هیچ گزینه ای اما برای رسیدن به این چیزها.

“اما راستش من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد این چیزها بیش از حد. من احساس می کنم این مهم است که به ماندن در حال حاضر و به نظر نمی آید بیش از حد پیش رو گفت:” دراز و باریک pacer. در طول چت, Ishant نیز گفت: او آشنا نیست یک مربی بهتر از ریکی Ponting به استرالیا بزرگ ساخته شده او را احساس می کنم می خواستم از کلمه خود را در لیگ باز گشت در سال گذشته است. Ishant خریداری شد توسط دهلی نو پایتخت پیش از 2019 IPL پس از او رفت و unsold در فروش قبلی. جانباز از 97 آزمون احساس مانند یک “پاریس” در روز یکی از دهلی نو پایتخت اردوگاه تا زمانی که سر مربی Ponting کلمات خود را برداشته ارواح.

“او بهترین مربی است که من تا کنون ملاقات کرد. من بسیار عصبی بود که من در ساخت یک بازگشت به لیگ فصل گذشته. من تقریبا احساس مانند یک debutante راه رفتن به اردوگاه از روز اول اما او به من اعتماد به نفس زیادی از روز اول من وارد اردوگاه. “او فقط به من گفت” شما ارشد بازیکن و شما باید به کمک جوانان است. فقط نگران نباشید در مورد هر چیزی – شما انتخاب اول من.’

و من فکر می کنم که کمی از مکالمه واقعا به من کمک کرد” Ishant به یاد می آورد. صحبت از زمانی که او بهتر از استرالیا افسانه استرالیا در سال 2008 Ishant گفت: “مردم هنوز هم بحث و سوال من در مورد پرت آزمون و طلسم من دگرگون به او. بعد از آن سال زمانی که استرالیا بازدید هند بیش از حد من در شکل بزرگ. “گری (کیرستن) بود که مربی تیم ما پس از آن, و او به من گفت که استرالیا بازی تنها به پیروزی…که موفقیت من در برابر آنها در سال 2008 است که به راحتی یکی از نکات برجسته زندگی حرفه ای من.”

خود را برای پذیرش خود Ishant شده است متفاوت کاسه پس از شهرستان خود را از روی لئامت دادن در ساسکس تحت مراقبت و مواظبت چشم از سابق استرالیا هاي Jason Gillespie. “مردم در حفظ و گفت Ishant 2.0 که این باعث می شود آن را صدا مانند من یک ربات! اما در مرحله قبل از سال 2017 شد یک زمانی که فشار برای انجام بسیاری بود. من به من خوابی و من به سختی یافت می شود هر گونه شادی در بولینگ.

“من county روی لئامت دادن (در سال 2018) با ساسکس چیزی بود که همه چیز را تغییر داد. آن را خسته کننده روی لئامت دادن برای من بود بولینگ 22-23 اور در یک روز پنبه حلاجی شده نیز هست و پس از آمدن به خانه به انجام کارهای. آن را دشوار مته اما به نوعی من از آن لذت می برد بسیاری,” او گفت:. “این نوع از تحقق نیز…اعتباری نیز به Jason Gillespie بود که مربی تیم من وجود دارد. وقتی که من برگشتم به هند به بازی پس از آن من احساس کردم که زیادی آزاد و متمرکز تنها در لذت بردن از حال حاضر است که در زمان فشار زیادی از من,” او اضافه شده است.

صحبت کردن در مورد روال خود در حال انجام مستند, Ishant افزود: “من شروع به بیدار شدن در ساعت 5 صبح و من اطمینان حاصل شود که من قرار دادن در یک جلسه در حال اجرا در صبح و پس از آن کار کردن در طول روز برای اقامت بسیار مناسب است. “من فکر می کنم این واقعا مهم است که باید بسیار منظم اگر شما در حال نگه داشتن انجام در بالاترین سطح و من فکر می کنم این چیزی است که مجموعه بهترین جدای از میانگین” گفت: Ishant بود که احساس کمی نا امید در روز اول از مستند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de