Ishant Sharma: مهم ترین چیزی که می تواند در اجتناب از استفاده از بزاق بر روی توپ


هندي هاي Ishant Sharma به نظر می رسد به یک تاثیرگذار بازگشت پست مستند به عنوان یک بحث بزاق بان.

Pic Courtesy/ Ishant Sharma's Instagram

حسن نیت ارائه میدهد عکس/ Ishant Sharma را Instagram

کریکت شده است در متوقف همیشه از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار جهان در اوایل این سال است. در حالی که فوتبال از سر گرفته است و با لیگ مانند بوندسلیگا Seria A و لالیگا شروع و همچنین لیگ برتر برنامه ریزی برای شروع کریکت هنوز به دیدن نور روز در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از اطفال شده اند استفاده خوب از وقت خود را در طول مستند و مسئله اصلی در حال حاضر در حال بازی بودن بزاق بان. هندي هاي Ishant Sharma به نظر می رسد به یک تاثیرگذار بازگشت پست مستند به عنوان یک بحث بزاق بان.

صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل کریکت هند Ishant Sharma صحبت در مورد تندرست پس از مستند و گفت: “من احساس می کنم که مهم ترین چیز خواهد بود اجتناب از استفاده از بزاق بر روی توپ و خودداری از درخشان توپ. ما باید اقدامات احتیاطی خاصی برای این که ما استفاده می شود به درخشان توپ به خصوص توپ قرمز است. اگر ما نمی درخشش توپ قرمز آن نوسان کند و اگر آن نوسان کند و سپس آن را می شود واقعا آسان برای ضربه. من فکر می کنم رقابت باید عادلانه و نه رودخانه تحت سلطه بازی.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de