اشان خاتر عکس های فوری از اولین آزمون نگاه خود را برای فیلم آینده، خاعلی پیلی، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است

Image source: Instagram/@ishaankhatter

منبع تصویر: اینستاگرام/@ishaankhatter

بازیگر نقش ایشان خاتر عکس های فوری از اولین آزمون نگاه خود را برای فیلم آینده، خاعلی پیلی، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

در تصاویر، ایشان لباس راننده تاکسی پوشیده است. در یکی از تصاویر دیده می شود که سیگار روشن می کند.

“اولين امتحان نگاه… بلکي مرد، اين يکي چه انفجاري بوده. ممنون که @macriaan تا حالا يکي از شخصيت هاي مورد علاقه ام رو بهم دادي یک سال از زمانی که ما برای اولین بار شروع به تولید در Khaali Peeli و همه چیز واقعا بازگشت serendipitously در یک دایره کامل است. شروع و پایان دادن به در همان طبقه استودیو. آماده شدن . زمان انفجار خاموش است.» ایشان نوشت.

در این فیلم همچنین آنانیا پاندای و به کارگردانی مقبول خان بازی می کند. “خاعلی پیلی” به عنوان یک درام اکشن رمانتیک صورتحساب می شود، یک سوار رولر کوستر که وقتی پسری یک شب با دختری ملاقات می کند لگد می زند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه