توسط آکادمی برنامه ریزی برای به تعویق انداختن مراسم اسکار در سال 2021?

توسط آکادمی برنامه ریزی برای به تعویق انداختن مراسم اسکار در سال 2021? – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 14:24 IST | سرپرستان | لس آنجلس

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences ممکن است به تعویق انداختن مراسم اسکار که قرار بود برگزار شد و در فوریه 28, 2021!

Oscars Picture Courtesy: Mid-day Archives

اسکار تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences است و با توجه به تعویق انداختن اسکار 2021 به عنوان صنعت سرگرمی در آمده است به وقفه پس زدن از تاریخ انتشار اصلی فیلم در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر 93 جوایز اسکار مراسم و زنجان برگزار می شود, در فوریه 28, 2021. اما منابع متعدد ادعا کرده اند که در حال برنامه ریزی برای حرکت اسکار جشن و سرور به تاریخ های مختلف. وجود دارد در حال حاضر هیچ طرح مشخص در محل, گزارش variety.com.

“این به احتمال زیاد آنها می شود به تعویق افتاد گفت:” یک منبع اضافه کرد که تاریخ جدید بالقوه شده اند “به طور کامل مورد بحث و یا به طور رسمی پیشنهاد نشده است”. یکی دیگر از منبع تاکید کرد که “تاریخ در حال حاضر بدون تغییر در ABC”.

ماه گذشته Academy Of Motion Picture Arts And Sciences اعلام کرد تغییر در قوانین و الزامات واجد شرایط بودن برای 2021 اسکار, ساخت, فیلم, جریان, خدمات واجد شرایط برای رقابت برای مجسمه طلایی.

آکادمی بهینه سازی آن اسکار واجد شرایط بودن قوانین در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. تغییر دائمی نیست و اعمال خواهد شد به فیلم منتشر شده در این سال است. آکادمی نیز به اشتراک گذاشته شده است که آن را به از بین بردن یک اسکار دسته. صدا میکس و ویرایش صدا دسته بندی خواهد شد به یک ترکیب جایزه کاهش تعداد دسته بندی های ارائه شده در این نمایش به 23.

در آن زمان آکادمی جمهور دیوید روبین گفت که آن را بیش از حد به زودی به می دانم که چگونه همه گیر خواهد تحت تاثیر قرار اسکار تلویزیونی. “این غیر ممکن است به دانستن آنچه که در چشم انداز خواهد بود. ما می دانیم که ما می خواهیم به جشن فیلم اما ما نمی دانیم که دقیقا چه شکل آن را,” او گفت:.

در میان مداوم در سراسر جهان shutdown با توجه به این ویروس در بحران چندین فیلم رانده شده اند به عنوان سینما باقی می ماند بسته است. Biggies که رانده شده اند را شامل آینده فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ, Top Gun: ماوریک مولان و مارول را بیوه سیاه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im