این است که یک پرنده کودک یا یک فرد به دنبال بیگانه تخم ریزی? توییتر می پرسد

این است که یک پرنده کودک یا یک فرد به دنبال بیگانه تخم ریزی? توییتر می خواهد – اخبار

به روز شده: Apr 24, 2020, 14:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این ویدئو نشان می دهد که تازه از تخم در آمده, با عجیب و غریب ظاهر خوردن خوراک از یک لوله

A screengrab of the video posted on Twitter by When Animals Attack page.

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده در توییتر زمانی که حمله حیوانات صفحه.

اینترنت پر شده با برخی از مطالب جالب که نا امید نمی کند. از, انگیزه, الهام بخش, الهام بخش, تصاویر و ویدئوها پر از مثبت به وحشت زده و ترسناک اینترنت همه را دارد. پس از ویروسی تصویری از یک لکه مانند موجودی شبیه مارول تبه کار سم ظاهر آنلاین, ترسناک, تصویری از یک فرد به دنبال پرنده شبیه مثل یک بیگانه تخم ریزی است که ساخت دور در رسانه های اجتماعی.

این ویدئو ارسال شده توسط صفحه ای در توییتر به نام “هنگامی که حمله حیوانات’ نشان می دهد که به تازگی از تخم جوجه خوردن خوراک از یک لوله. ظاهر پرنده است که عجیب و غریب نقاط اطراف آن در دهان و دندان های کوچک در آن منقار است, خرس کمی شباهت به Demogorgon یک شخصیت محبوب Netflix سری غریبه چیز ترس شهروندان.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در روز پنج شنبه موفق به جلب بیش از 49,600 انداز با 879 دوست دارد و ترجمه 270 بار. جدا از ارسال چقدر ترسناک پرنده به نظر می رسد برخی از کاربران اظهار نظر در این ویدئو شناسایی پرنده.

برخی از کاربران شناسایی این پرنده به عنوان یک Gouldian finch.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru