آیا این پایان راه برای MS Dhoni? در اینجا چیزی است که عرفان Pathan احساس

آیا این پایان راه برای MS Dhoni? در اینجا چیزی است که عرفان Pathan احساس – ورزشی

به روز شده: May 31, 2020, 09:30 IST | سرپرستان | دهلی نو

ساعت مودی هشدار داده است که اگر شهروندان پیروی نمی کامل مستند برای آینده 21 روز کشور را 21 سال و بسیاری از خانواده ها را ویران خواهد شد

 Irfan Pathan

عرفان Pathan

سابق هند کاپیتان M. S. Dhonis آینده شده است موضوع بحث پس از 13th edition از لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد با توجه به شیوع کروناویروس. در حالی که برخی از صاحب نظران بر این باورند که پایان راه تا آنجا که Dhonis هند رویاهای نگران هستند, سابق همه طفیلی عرفان Pathan التماس به متفاوت است.

“او بدیهی است که نیاز به بازی. اگر او می کند او باید برای هند است. او شگفت انگیز ترین کریکت ما. او شده است فوق العاده برای کشور است. او داده است بسیار به جهان کریکت. اما اگر او فقط پیش نویس در آن عادلانه باشد برای کسانی که بازی شده است به طور منظم به یک سوال مهم است. KL Rahul و Rishabh نفس نفس زدن بازی شده است به طور مداوم برای یک سال. بنابراین این سوال نیاز به پاسخ داده شده توسط هیئت مدیره” Pathan گفت جدید هند اکسپرس.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد 21-day مستند در کشور برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این است سرنوشت لیگ برتر هند نیز حلق آویز در تعادل است.

“با دست خورده من درخواست شما را به ماندن قرار داده و هر کجا که شما هستند” گفت: نخست وزیر مودی. او اضافه کرد که او متوجه اقتصادی انشعابات آن است. این یک کوچکتر نگرانی است.

ساعت مودی هشدار داده است که اگر شهروندان پیروی نمی کامل مستند برای آینده 21 روز کشور را 21 سال و بسیاری از خانواده ها را ویران خواهد شد.

در حالی که BCCI با اعتماد به نفس است که آنها می توانید بکشید لیگ حتی اگر آن شروع می شود از هفته اول ماه مه مهم منطقه از نگرانی خواهد بود که ورود بازیکنان خارجی به عنوان محدودیت های ویزا نیاز به برداشته شود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im