عرفان خان و همسر Sutapa Sikdar و پسران انتشار یک بیانیه خانواده

عرفان خان و همسر Sutapa Sikdar و پسران انتشار یک بیانیه خانواده – سرگرمی

به روز شده: May 01, 2020, 12:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اواخر بازیگر Irrfan Khan خانواده – همسر Sutapa Sikdar و پسران Babil و آیان – باید با صدور بیانیه خانواده که جشن عرفان زندگی و کار می کنند.

Irrfan Khan and Sutapa Sikdar

عرفان خان و Sutapa Sikdar

درخشان Irrfan Khan گذشت در 29 آوریل سال 2020 پس از مبارزه با اعصاب و غدد سرطان برای بیش از دو سال است. بازیگر ترک کرده است در پشت یک خلاء بزرگ در زندگی خود خانواده و دوستان و طرفداران. عرفان خان جان سالم به در با همسر خود Sutapa Sikdar و پسرانش Babil و آیان.

در یک خانواده رسمی بیانیه عرفان را Sutapa و فرزندان ما خواسته اند به این فکر می کنم به عنوان به دست آوردن از دست دادن نیست. خانواده می نویسد: “چگونه می توانم نوشتن این به عنوان یک خانواده بیانیه ای که کل جهان در حال شکل گرفتن آن به عنوان یک شخصی از دست دادن ؟ چگونه می توانم شروع به احساس تنهایی زمانی که میلیون ها عزادار با ما در حال حاضر ؟ من می خواهم برای اطمینان از همه این است که نه از دست دادن آن است به دست آورید. این افزایش از چیزهایی که او به ما آموخت و در حال حاضر ما باید در نهایت شروع به واقعا پیاده سازی آن و تکامل است. در عین حال من می خواهم به سعی کنید برای پر کردن در چیزهایی که مردم در حال حاضر نمی دانم.”

این بیانیه بیشتر بخوانید “این باور نکردنی برای ما اما من می خواهم آن را در عرفان را عبارت ‘آن را ‘جادویی’ آیا او وجود دارد یا نه و این چیزی است که او دوست داشت; او هرگز عاشق یک بعدی واقعیت است. تنها چیزی که من کینه علیه او است — او به من خراب برای زندگی است. او در تلاش برای رسیدن به کمال نیست اجازه دهید من حل و فصل به صورت عادی در هر چیزی. وجود دارد یک ریتم است که او همیشه می دیدم در همه چیز حتی در صدای ناهنجار و خشن و هرج و مرج پس از من آموخته اند به آواز خواندن و رقص به موسیقی است که ریتم حتی با تن صدای ناشنوا و دو پا چپ.”

“Funnily, زندگی ما بود و یک کلاس آموزش بازیگری, تا زمانی که ورود چشمگیر “مهمان ناخوانده” اتفاق افتاده است, من تا به حال آن را به یاد دیدن هماهنگی در صدای ناهنجار و خشن ، دکتر گزارش شد مانند اسکریپت که من می خواستم به بنابراین من هرگز دست هر جزئیات است که او به دنبال در عملکرد خود است. ملاقات ما برخی از مردم شگفت انگیز در این سفر و این فهرست بی پایان است اما وجود دارد برخی از آنها من به ذکر است ما انکولوژیست دکتر Nitesh Rohtogi (حداکثر بیمارستان ساکت) برگزار شد که ما در ابتدا دکتر دن Krell (انگلستان) دکتر Shidravi (انگلستان) ضربان قلب من و من فانوس در تاریکی دکتر Sevanti Limaye (Kokilaben بیمارستان). آن را دشوار است به توضیح دهید که چگونه شگرف زیبا قریب به اتفاق دردناک و هیجان انگیز این سفر شده است.”

من برای پیدا کردن این دو و نیم سال بوده است یک میان پرده که تا به حال خود را آغاز و میانه و اوج با عرفان helming نقش رهبر ارکستر جدا از 35 سال ما را همراهی. مال ما بود نه ازدواج آن اتحادیه است. من دیدن خانواده کوچک من در یک قایق با هر دو فرزندان من Babil و آیان پارو آن را به جلو با عرفان هدایت آنها “wahan nahi, yahan se modo”. اما از آنجا که زندگی است نه سینما دارد و هیچ یک فرمانده دیگر سپاه پاسداران, من صمیمانه آرزو می کنم بچه های من بادبان این قایق با خیال راحت با پدر خود هدایت در ذهن و rockabye از طریق طوفان است. من از فرزندان من در صورت امکان اگر آنها می تواند خلاصه درس تدریس شده توسط پدر خود شده است که برای آنها مهم…

Babil: یادگیری برای تسلیم به رقص از عدم اطمینان و اعتماد خود را در جهان.
آیان: یادگیری برای کنترل ذهن خود را و اجازه نمی دهد آن را به شما کنترل.”

“اشک های جاری خواهد شد که ما گیاه raat ki rani درخت مورد علاقه خود را در محل که در آن شما باید او را به استراحت پس از یک پیروز سفر. زمان آن طول می کشد اما آن را به شکوفه و عطر را و لمس تمام روح که من نمی خواهد تماس طرفداران اما خانواده برای سال آمده است.”

این Angrezi متوسط بازیگر بستری شد بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان با یک روده, عفونت, که در آن او در گذشت. عرفان به یاد ماندنی ترین آثار شامل Salaam Bombay!, Maqbool این اسم یک قلب توانا Paan Singh Tomar, Life of Pi, The Lunchbox, حیدر Gunday, طراح جنایی, Talvar و Hindi, متوسط, در میان دیگران.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de