عرفان خان “یکی از قوی ترین مردم من می دانستم که”: Angrezi متوسط شرکت ستاره Radhika Madan

عرفان خان “یکی از قوی ترین مردم من می دانستم که”: Angrezi متوسط شرکت ستاره Radhika Madan – سرگرمی

به روز شده: Apr 29, 2020, 14:41 IST | سرپرستان | بمبئی

Radhika Madan که نقش Irrfan Khan, دختر, در آخرین انتشار Angrezi متوسط به یاد این بازیگر به عنوان یک “جنگنده”

Irrfan Khan and Radhika Madan

عرفان خان و Radhika Madan

Radhika Madan که نقش Irrfan Khan, دختر, در آخرین انتشار Angrezi متوسط به یاد این بازیگر به عنوان یک “جنگنده”. “من نمی دانم چه بگویم. درد دل من وقتی که من نوشتن این. او یکی از قوی ترین مردم از من می دانستم که یک جنگنده. و بنابراین (عرفان و همسر) Sutapa چیزش (پسرانش) Babil و Ayan,” Radhika گفت.

“من فقط ممنون که ما مسیرهای عبور در این طول عمر. او است و همیشه الهام بخش بسیاری از. یک افسانه است. مردی که تغییر موج فیلم هندی میباشد. ممکن است روح او در آرامش استراحت,” او اضافه شده در این بیانیه است.

Radhika آخرین بازیگر زن در بالیوود برای به اشتراک گذاشتن گسترده فضای صفحه نمایش با اواخر بازیگر با استعداد در هومی Adajania را کمدی Angrezi متوسط. این فیلم بر محور یک پدر و دختر, داستان, روایت جان پیشنهاد یک smalltown پدر برای تحقق دختر خود رویای تحصیل در یک دانشگاه در انگلستان در برابر همه شانس اغلب منجر به نتیجه های خنده دار.

عرفان پذیرفته شده بود به بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان با یک عفونت روده بزرگ و در واحد مراقبت های ویژه (ICU) به عنوان گزارش شده توسط سرپرستان در اوایل گزارش روز سه شنبه. این بازیگر شده است بیمار تا کنون از او تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور در حالی که پشت شده است و تحت مراقبت های پزشکی برای همان.

در آخرین روز Irrfan بود ماتم از دست دادن مادر خود. این بازیگر مادر Saeeda بگوم نفس گذشته او در روز شنبه در جیپور جایی که او مورد استفاده قرار گیرد به ماندن بگیرید. اما با توجه به ادامه مستند, بازیگر نمی تواند حضور فیزیکی مادر خود را در آخرین مراسم و گزارش پرداخت, آخرین, احترام, از طریق ویدئو کنفرانس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im