عرفان خان دور می گذرد: تلویزیون برادری ناراحت بازیگر مرگ

عرفان خان دور می گذرد: تلویزیون برادری ناراحت بازیگر مرگ – سرگرمی

انتشار: May 29, 2020, 16:35 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Irrfan Khan, درگذشت, در سن 53 روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. این بازیگر بود تحت درمان غدد سرطانی بستری شد در بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان در روز سه شنبه

Image courtesy: PR

حسن نیت ارائه میدهد تصویر: روابط عمومی

امروز جهان بیدار شد به اخبار غم انگیز از ستاره Irrfan Khan درگذشت. این بازیگر که مبتلا به سرطان در سال 2018 شد بستری در بیمارستان به تازگی به عنوان او تا به حال یک عفونت روده بزرگ. عبور از دور به سمت چپ و صنعت در شوک است.

Irrfan Khan

آرجون jonathan thompson: شب گذشته من دیدم Angrezi متوسط من توییتی نیز به دلیل Radhika Madan نیز وجود دارد و او دوست خوب من است. ناگهان این خبر امروز آمد و من قادر به درک آنچه اتفاق افتاده است. ذهن من آشفته است و من شکسته آن را بیش از حد تکان دهنده است. من از طرفداران بزرگ بود و او یک بازیگر بود که همه الهام بخش برای نقش هایی که او ایفا کرده است. این نگران کننده است به شنیدن این که او رفته است به خصوص در این مستند چرا که در این وضعیت طرفداران نمی تواند حتی به پرداخت آخرین آنها احترام می گذارد. پس از آن یک روز غم انگیز و من مطمئن هستم که بسیاری از بازیگران در حال رفتن به سرند این برای یک زمان بسیار طولانی است.

Aniruddh Dave

Aniruddh دیو: این تکان دهنده بود از خواب بیدار به این خبر امروز صبح. او یک هنرمند برتری همتراز. من هنوز هم نمی تواند دریافت بیش از آن. او از زادگاه من, Jaipur. آن است که یک روز غم انگیز برای من است. از طراح جنایی به Hindi متوسط به Angrezi متوسط و تلویزیون نشان می دهد Banegi Apni Baat هرگز محو در خاطرات من.

Shashank Vyas

Shashank Vyas: من احساس می کنم مثل من از دست کسی در خانواده است. آن است که یک روز خیلی بد شد و من بسیار عاطفی زمانی که من می دانم. من درک می کنم این اقدام است. من نوشته شده در Instagram که داده شد توسط من اقدام گورو و صحنه بود از Irrfan Khan تنها از فیلم Rog. در این صحنه شما احساس می کنید که خطوط او گفت که او نمی گویند از دهان او گفت: از چشمان او. من فیلم های مورد علاقه خود را در حال Paan Singh Tomar, Angrezi متوسط Hindi متوسط. او بسیار طبیعی بر روی صفحه نمایش. من یاد گرفتم خیلی از فقط به دنبال در او.

Jasmin Bhasin

Jasmin Bhasin: این غم انگیز است که بدانید از مرگ ناگهانی اخبار Irrfan khan. من همه فیلم های او از جمله Angrezi متوسط. او یک بازیگر خوب. او غیر قابل تعویض است در بالیوود.

امل Sehrawat: آقا خیلی ممنون برای آموزش ما که بزرگترین موفقیت در زندگی این است که به خودمان شرایط را شما هرگز به تصویر کشیده هر تصویر شما هرگز flaunted هر چیزی به شما الهام گرفته از همه بازیگران به صداقت در مقابل دوربین خود را در سفر زندگی الهام بخش است و قدرت بسیار زیاد برای هر کس به مبارزه شجاعانه و زندگی خوش بینانه. Hasil, Maqbool, یه Saali Zindagi, Paan Singh Tomar, Hindi متوسط برخی از فیلم های مورد علاقه من.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de