عرفان خان دور می گذرد: Narendra Modi, Aaditya Thackeray عمر عبدالله به یاد داشته باشید همه کاره بازیگر

عرفان خان دور می گذرد: Narendra Modi, Aaditya Thackeray عمر عبدالله به یاد داشته باشید همه کاره بازیگر – اخبار

به روز شده: Apr 29, 2020, 19:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به خاطر سپردن اواخر بازیگر, Shatrughan Sinha گفت که عرفان یک مرد از چند کلمه اما یک آتشفشان از استعداد در حالی که Fadnavis اظهار داشت که او نیز خوب کریکت

Irrfan Khan. Picture/Instagram Irrfan Khan

عرفان خان. تصویر/Instagram Irrfan Khan

بالیوود بازیگر Irrfan Khan شده بودند تحت درمان اعصاب و غدد تومور پس از گذشته دو ماه گذشته خود را در روز چهارشنبه. روز دوشنبه Paan Singh Tomar بازیگر بستری شد Kokilaben بیمارستان برای عفونت روده بزرگ. در حالی که یک میزبان از مشاهیر بالیوود سوگواری مرگ سیاستمداران در سراسر احزاب در زمان به توییتر برای ادای احترام به ‘همه کاره’ بازیگر نقش اول مرد از فیلم هندی میباشد.

غمگین مرگ اواخر بازیگر PM نارندرا مودی گفت که Irrfan Khan, مرگ از دست دادن است به دنیای سینما و تئاتر. در حالی که ارائه تسلیت به اواخر بازیگر خانواده PM مودی گفت که عرفان یاد می شود برای اجرای برنامه های متنوع در سراسر رسانه های مختلف.

به یاد خاطرات خوشی که با او به اشتراک گذاشته شده با اواخر بازیگر سابق سانتی متر ماهاراشترا و BJP رهبر Devendra Fadnavis گفت که عرفان نیز خوب کریکت اما نمی تواند دنبال آن با توجه به کمبود بودجه. در حالی که Rajya سبها عضو و بازیگر Shatrughan Sinha گفت که عرفان یک مرد از چند کلمه اما یک آتشفشان از استعداد است.

در اینجا چگونه دیگر پرداخت ادای احترام به Irrfan Khan:

عمر عبدالله سابق سانتی متر جامو و کشمیر گفت که عرفان تا به حال استعداد و خیره کننده صفحه نمایش با حضور, که به او کمک کرد تا سیمان یک محل در صنعت فیلم بالیوود. Poitician و مدافع Prakash Ambedkar گفت که عرفان را درهم شکست تمام کلیشه های از آنچه ‘Bollywood قهرمان باید در حالی که سابق معاون وزیر بیهار Tejashwi Yadav گفت که عرفان بافته جادویی احساسات به شخصیت خود را با نهایت سهولت در هر یک از اعمال خود را!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de