عرفان خان گذاشته و به استراحت در Versova kabristan خانواده و دوستان خود را پرداخت نهایی جهات

عرفان خان گذاشته و به استراحت در Versova kabristan خانواده و دوستان خود را پرداخت نهایی با احترام – سرگرمی

به روز شده: Apr 29, 2020, 22:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Irrfan Khan, خانواده از جمله همسر Sutapa Sikdar و پسر Babil خان و دوستان صنعت پرداخت خود را احترام به اواخر بازیگر در بیمارستان. او بعدها به خاک سپرده شد در Versova kabristan در بمبئی.

(left) Late Irrfan Khan (File pic) and (right) his relatives at the hospital. Picture courtesy/Shadab Khan

(سمت چپ) در اواخر Irrfan Khan (فایل pic) و (راست) و بستگان او در بیمارستان است. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Shadab خان

همه کاره بازیگر بالیوود Irrfan Khan, درگذشت, در سن 53 روز چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 در 11:11 am به علت عفونت روده بزرگ. این بازیگر بود تحت درمان غدد سرطانی بستری شد در بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان روز سه شنبه به دلیل عفونت روده بزرگ. این بازیگر به خاک سپرده شد در Versova kabristan در بمبئی در 3 بعد از ظهر روز چهارشنبه در حضور خانواده و بستگان و دوستان نزدیک.

Irrfan Khan
عرفان خان باقی مانده فانی بودن گرفته شده به Versova Kabristan. تصویر های اعتباری: Yogen شاه

عرفان خانواده از جمله همسر Sutapa Sikdar پسر Babil خان و بستگان و دوستان صنعت بود با عجله به بیمارستان به پرداخت نهایی خود را احترام به این بازیگر.

Irrfan Khan
عرفان خان پسر Babil خان و بستگان. عکس حسن نیت ارائه میدهد: Shadab خان

روز دوشنبه طراح جنایی بازیگر پذیرفته شده بود به بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان با یک عفونت روده بزرگ و در واحد مراقبت های ویژه. در 2018, Irrfan شد مبتلا اعصاب و غدد تومور شد و تحت درمان همان.

Irrfan Khan

Saheb Biwi Aur Gangster Returns مدیر Tigmanshu Dhulia کشف شد در بیمارستان به عنوان به خوبی.

Irrfan Khan
Tigmanshu Dhulia در بیمارستان

Shoojit Sircar با آنها عرفان کار کرده بود در بمب دارای قدرت تخریبی ضربه طراح جنایی نیز در بازدید از این بیمارستان است. عزاداری خود را از دست دادن این مدیر قبلا پرسیدم دوست عزیز من Irfaan. شما جنگیدند و مبارزه کردند و جنگیدند. من همیشه به شما افتخار.. ما باید دیدار دوباره.. تسلیت به Sutapa و Babil.. شما بیش از حد مبارزه Sutapa شما داد همه چیز ممکن است در این مبارزه است. صلح و Om shanti. Irfaan خان سلام (sic).

Irrfan Khan
Shoojit Sircar در بیمارستان

یک بیانیه رسمی در مورد عرفان مرگ خواندن “‘من اعتماد من تسلیم’ این کلمات که عرفان بیان شده در یک توجه قلبی او نوشت: در سال 2018 افتتاح تا در مورد مبارزه با سرطان است. و یک مرد از چند کلمه و یک بازیگر از سکوت عبارات با عمیق خود را و چشم خود را به یاد ماندنی اقدامات بر روی صفحه نمایش. آن انده که در این روز ما را به جلو خبری از او درگذشت…”

این بیانیه بیشتر بخوانید “عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش همه کسانی که نزدیک به او. پس از مورد اصابت رعد و برق در سال 2018 با این خبر از یک سرطان نادر او در زمان زندگی به زودی پس از آن را به عنوان آمد و او جنگیدند جنگ های بسیاری است که آمد با آن. احاطه شده توسط عشق خود خانواده خود را برای او بیشتر در مورد مراقبت از او در سمت چپ برای اقامت آسمانی, پشت واقعا یک میراث خود را. ما همه دعا می کنم و امیدوارم که او در صلح است. و به طنین و قسمت خود را با کلمات او گفته بود که اگر من مزه زندگی, برای اولین بار, جادویی کنار آن (sic).'”

عرفان خان ساخته شده است که اولین بازی خود را با یک نقش کوچک در Mira Nair سلام بمبئی در سال 1988 شناخته شده بود برای اجرای خود را در Maqbool این اسم یک قلب توانا Paan Singh Tomar, Life of Pi, The Lunchbox, حیدر Gunday, طراح جنایی, Talvar و Hindi, متوسط, در میان دیگران. آخرین فیلم Angrezi متوسط منتشر شده در ماه مارس این سال است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/22

  متولد در ژانویه 7 سال 1967 عرفان را نام کامل Sahabzade عرفان علی خان. متولد در یک ثروتمند مسلمان محافظه کار و خانواده و پدر خود را Jagirdar خان استفاده می شود برای مقابله در لاستیک. او دو برادر عمران خان و سلمان خان و یک خواهر Rukhsana بگوم. (تمام عکس/mid-day archives AFP Pallav Page و عرفان رسمی Instagram account)

  در عکس: عرفان تا به حال مشترک این تصویر و زیر نویس آن: می خواستم من مو به مانند Mithun Chakraborty, بنابراین من استفاده می شود به رفتن به آرایشگاه و به آنها بگویید که صرف بعل seedhe kar چرا که من موی فرفری و نوع سفت است. Aur kya hota tha تو که از روز اول من را نگاه خوب است درست مثل Mithun اما پس از آن که آنها را به نوبه خود یک لانه پرنده!

 • 2/22

  اواخر بازیگر شناخته شده بود خود را برای مهارت های بازیگری, اما به عنوان یک دانشجو, Irrfan Khan استفاده می شود آنقدر خجالتی است که هیچ کس نمی دانست او حتی وجود داشته است. او اغلب بدحجابی توسط معلمان برای نه شنیدن در کلاس.

  در تصویر: Irrfan Khan, و, Shah Rukh Khan, ژست برای عکس در یک رویداد تبلیغاتی برای فیلم ‘Ekkees Toppon Ki Salaami’ به کارگردانی Ravindra Gautam در بمبئی در اوت 11, 2014.

 • 3/22

  “همکلاسی های من حتی نمی دانند که من وجود داشته ، من نامرئی. هنگامی که معلم با استفاده از نام من استفاده می شود به ایستادن و می گویند اما نمی تواند آنها را بشنود. من اغلب بدحجابی ‘صحبت با صدای بلند می گویند نام خود را. من خیلی خجالتی” عرفان گفت: اواسط روز در مصاحبه زودتر. وی اضافه کرد: به عنوان یک بچه همه به او فکر می کردم در حال رشد بود تا به سرعت به طوری که او نمی خواهد به مدرسه برود.

  در عکس: “کسی به من گفت که به یک بازیگر شما باید بدانید که اسب سواری. بنابراین هر زمان که من رفتم برای سوار شدن (و یا یادگیری به سوار – که من در آن زمان) من ساخته شده آن را به یک نقطه که زمانی که من نشسته بر اسب نگاه من خواهد بود با الهام از راجش Khannaji. قهرمان toh البناء hi tha!” – توصیف عرفان!

 • 4/22

  با توجه به imdb.com, Irrfan عمل کرده است در 155 پروژه ها. یک مدرسه ملی, درام, فارغ التحصیل, عرفان بهترین فیلم شامل فیلم های هندی Haasil, Maqbool, Paan Singh Tomar, حیدر طراح جنایی, Talwar و Hindi متوسط و بین المللی خود را شامل جنگجو اسم یک قلب توانا (با آنجلینا جولی), میلیونر زاغه نشین, Life of Pi, The Lunchbox, داستان: The Tale of a Lonely Ghost و آهنگ عقرب. او همچنین عمل در هالیوود فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز Jurassic World و دوزخ.

  در عکس: “اگر ما اجازه نداشتند به تماشای سینمای ما استفاده می شود به تماشای چند فیلم .. و نگاهی به تصاویر و بافت داستان در اطراف آن… آن را تصرف ذهن ما … و آن خواهد بود تا ما و شما را به کشف آنچه در این داستان خواهد بود! نگاهی به پسر او قرار است به مرده. اما او لبخند!” – عرفان زیر نویس این عکس در Instagram.

 • 5/22

  پس از تکمیل خود را پس از فارغ التحصیلی از مدرسه ملی, درام, Irrfan شروع کار بازیگری خود را با تلویزیون است. او با بازی در یک نقش کوچک در سال 1988 نامزد جایزه اسکار فیلم Salaam Bombay. سال 1990 عصر بود از مبارزه برای Irrfan که با وجود کار در فیلم های متعدد او رفت تا بماند.

  در تصویر: “ما قرار بود با اسب… اما ما نمی پیدا کردن هر اسب toh ما در بر داشت این … ummm… خر. پسر در حق یک تفنگ (جعلی البته) … عارف (در سمت چپ) نمی توانید هر چیزی toh usne شکارچی utha liya و … که ما تهدید در تصویر .. من هیچ نظری ندارم!” – زیر نویس Irrfan.

 • 6/22

  در سال 2001 در لندن-مدیر بر اساس Asif Kapadia به او یک نقش در یک فیلم جنگجو و او محبوب شد.

  در تصویر: Irrfan Khan, ارسال شده یک عکس قدیمی از خود را در مدرسه ملی از درام (NSD) روز و پرسیدم Woh bhi kya din این NSD ke….” همسرش, Sutapa Sikdar و بازیگر Mita از vashisht همچنین ویژگی در تصویر. پس از اتمام کارشناسی ارشد خود را در جیپور عرفان آموخته بازیگری در NSD.

 • 7/22

  بازگشت به خانه در Hindi سینما, Irrfan به دست اورد شهرت از طریق فیلم هایی مانند Rog, Maqbool, Haasil زندگی در مترو و Paan Singh Tomar.

  در تصویر: “این پوستر با الهام از #Sholay پوستر.” – عرفان زیر نویس این تصویر.

 • 8/22

  وجود دارد یک حرکت حکایت در مورد عرفان در Mira Nair, اولین فیلم Salaam Bombay! پس از Nair بازیگران بودند Irrfan—در حالی که او هنوز مشغول به تحصیل در NSD—به عنوان یکی از کودکان خیابانی او workshopped با واقعی کودکان کار و خیابان. اما زمانی که آنها تست نکردم عکس کودکان دچار سوء تغذیه بودند بسیار کوتاه در حالی که عرفان و بیش از شش پا ایستاده بود عجیب.

  در عکس: بهترین بازیگر نقش اول مرد برنده Irrfan Khan, بوسه خود جایزه در جوایز فیلم آسیا در ماکائو در مارس 27, 2014.

 • 9/22

  “من تا به حال به uncast او و من ساخته شده بسیار دشوار است تصمیم فقط دو روز قبل از شلیک. و من به او گفتم ‘عرفان داداش ek سلام صحنه bacha hai (وجود تنها یک صحنه کوچک سمت چپ)… یه kar dijiye abhi (لطفا انجام این کار در حال حاضر) اما من به شما بدهکار’,” گفت: Nair.

 • 10/22

  او کلمه خود را نگه داشته است, اما آن خواهد بود 20 سال قبل از او می تواند بازیگران را در مهاجرت (کوتاه), New York, I Love You (یکی دیگر از کوتاه) و آلو نقش Ashoke Ganguli در اسم. عرفان در اوایل مصاحبه گفت: “من به یاد داشته باشید گریه تمام شب هنگامی که میرا به من گفت که من کاهش یافته بود صرفا به هیچ چیز. اما این تغییر چیزی در درون من. من برای هر چیزی آماده است.”

  در تصویر: Aamir Khan, Kiran Rao با Irrfan Khan

 • 11/22

  عرفان تا به حال ساخته شده شگفت انگیز آیات در سال 2017 است که از او خواسته شد به سازش در اولیه خود را روز. در حالی که هالیوود بود را لرزاند توسط Harvey Weinstein رسوایی در طول دوره, Irrfan Khan گفت: چیزهایی بودند که در بالیوود نیز هست. بدون در نظر گرفتن نام وی در پایان دریافت پیشنهاد شده است.

  در تصویر: انگلیسی کارگردان Michael رسانده, Irrfan Khan, آمریکا, بازیگر, آنجلینا جولی, آمریکا, بازیگر, Dan Futterman و بازیگر بریتانیایی Archie Panjabi مطرح on May 21, 2007, در طول یک مخاطب برای مدیر مایکل رسانده است فیلم “یک قلب توانا” در کاخ جشنواره در جشنواره کن در جنوب فرانسه در 60 نسخه از جشنواره فیلم کن.

 • 12/22

  “این برای من اتفاق افتاده است بسیاری از بار. آن را نمی خواهد خوب به نام, اما بسیاری از زمان آن شده است اشاره کرد به من و گاهی به من گفته شده واضح است که اگر من سازش میکنم ، اما در حال حاضر این اتفاق نمی افتد” او گفت: در رسانه ها تعامل بیشتر و اضافه کرد که چنین چیزهایی روی حیله و تزویر, به ویژه هنگامی که آنها می آیند از مردم یکی می داند.

  در عکس: بازیگر انگلیسی Sir Patrick Stewart و Irrfan Khan مطرح در طول یک مخاطب در دبی, جشنواره بین المللی فیلم دبی در دسامبر 8, 2017.

 • 13/22

  “این (دعوت) آمده است از هر دو مردان و زنان است. آن را می شود کمی عجیب و غریب به خاطر وقتی که مردم شما می دانید و احترام زیادی به شما ارائه می دهد از جمله شما احساس می کنید که پویایی رابطه تغییر خواهد کرد. که بخش غم انگیز. اما من باید از این قدرت برای قبول یا رد آنها گفت: Irrfan.

  در عکس: بازیگران, Omar Sy (L), Irrfan Khan و کارگردان ران هوارد (R) مطرح در طول یک مخاطب در آستانه اولین نمایش جهانی فیلم دوزخ در اکتبر 7, 2016 در فلورانس.

 • 14/22

  عرفان اغلب خواسته اگر او هر گونه برنامه ای برای نوشتن یک کتاب در زندگی خود را. صحبت کردن در مورد همان, او گفت:, “هیچ, آن است که بیش از حد خسته کننده برای من بود. اگر من یک نویسنده خوب زمانی که نوشتن نه فقط در مورد من (پس از آن فکر می کنم در مورد این کتاب). آن را باید چیزهای دیگر نیز مانند افرادی که کمک کرده (در سفر من تا کنون) شرایط. باید آن را یک داستان بار و نه من.”

  در عکس: بازیگران میلیونر زاغه نشین, بازیگر سرب Dev Patel (L), Freida Pinto (C), آنیل کاپور (R), Irrfan Khan (2 R) و Madhur میتال (2nd L) در 81st جوایز اسکار در تئاتر کداک در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 22, 2009.

 • 15/22

  عرفان نیز هرگز تا به حال هیچ تمایل به پیوستن به سیاست است. “من به دنبال یک آینده در سیاست است. من یک هنرمند هستم و نه اینجا برای برنده شدن در انتخابات. من برای سرگرمی. داستان من صحبت می کنند آنچه که من می خواهم به می گویند. من فقط انتخاب موضوعات است که من احساس می کنم مهم هستند.”

  در تصویر: Deepika Padukone و عرفان خان در طول یک رویداد تبلیغاتی برای فیلم طراح جنایی ” در بمبئی در مارس 25, 2015.

 • 16/22

  در سن 28, Irrfan ازدواج Sutapa که یک آسامی هندو. دو گره خورده است گره در سال 1995 قبل از عرفان به دست آورده critical acclaim به عنوان یک بازیگر. این زوج دو پسر, Babil و Ayan.

 • 17/22

  زن و شوهر یکدیگر را ملاقات کرد در حالی که تحصیل در مدرسه ملی از درام (NSD). خان می گوید همسرش Sutapa Sikdar بهترین نقد از کار خود را و الهام بخش به عنوان به خوبی. “او بهترین نقد کار من است. او تا به یک درک بهتر از عملکرد من. او استعداد ذاتی. اگر او می گوید: این یک عملکرد خوب من کورکورانه قبول آن است. بنابراین او شده است از یک نوع الهام برای من به شکل من به عنوان یک بازیگر,” گفت: Irrfan.

 • 18/22

  Irrfan Khan استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن یک رابطه دوستانه با او بزرگ, پسر, Babil. آنها خیلی راحت با یکدیگر است که آنها استفاده می شود به صحبت در مورد همه چیز بدون تردید. “من هیچ تردیدی و یا خجالت در بحث در مورد هر نوع رابطه با Babil, حتی اگر آن جنسی است. هر پدر و مادر می داند که آن را دشوار است برای برقراری ارتباط با فرزندان خود را زیرا آنها ذهن خود را. بهتر است به یک رابطه دوستانه با آنها گفت:” این بازیگر در یک مصاحبه.

 • 19/22

  در 2018, Irrfan Khan اعلام کرد که مبارزه با یک شکل نادر از اعصاب و غدد تومور. این بازیگر پس از مبارزه با جنگ برای دو سال گذشته به تصویب رسید از دور در 29 آوریل سال 2020 در بمبئی Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان. بازیگر بستری شد یک روز قبل و نگهداری تحت نظارت برای عفونت روده بزرگ.

 • 20/22

  در یک بیانیه رسمی خود را سخنگو گفت: “من اعتماد من تسلیم… اینها برخی از بسیاری از کلمات که عرفان بیان شده در یک توجه قلبی او نوشت: در سال 2018 افتتاح تا در مورد مبارزه با سرطان است. یک مرد از چند کلمه و یک بازیگر از سکوت عبارات با عمیق خود را و چشم خود را به یاد ماندنی اقدامات بر روی صفحه نمایش. آن انده که در این روز ما را به جلو خبری از او درگذشت. عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش همه کسانی که نزدیک به او. پس از مورد اصابت رعد و برق در سال 2018 با این خبر از نادر سرطان او در زمان زندگی به زودی پس از آن را به عنوان آمد و او جنگیدند جنگ های بسیاری است که آمد با آن. احاطه شده توسط عشق خود خانواده خود را برای او بیشتر در مورد مراقبت از او در سمت چپ برای بهشت منزلگاه پشت سر گذاشتن واقعا یک میراث خود را. ما همه دعا می کنم و امیدوارم که او در صلح است. و به طنین و قسمت خود را با کلمات او گفت: “اگر من مزه زندگی, برای اولین بار, جادویی کنار آن…”

 • 21/22

  Irrfan Khan گذشته دیده می شد در Angrezi متوسط, آخرین بالیوود فیلم منتشر شده قبل از COVID-19 مجبور به تعطیلی کامل سینما سالن. Angrezi متوسط زد در تئاتر برای فقط یک روز قبل از سالن سینما در سراسر هند تعطیل شد.

 • 22/22

  شما واقعا از دست رفته, Irrfan!

  تصویر: تصویر سازی های Uday Mohite

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im