عرفان خان: هند بزرگترین اقدام به صادرات بیشتر

عرفان خان: هند بزرگترین اقدام به صادرات بیشتر – سرگرمی

به روز شده: Apr 30, 2020, 00:03 IST | Mayank Shekhar | بمبئی

برای همه شایسته محلی در مراسم تجلیل از ریختن در یک نابهنگام واقعیت این است که اگر آن را برای غرب صنعت فیلم هندی نمی شناخته شده اند که در آن به جای Irrfan Khan

Irrfan Khan

عرفان خان

در حالی که Mira Nair اسم (2006) معرفی عرفان به هنر خانه غرب به عنوان Ashoke Ganguli وجود داشت 2012 مشخصات خود را در نیویورک تایمز (by Kathryn Shattuck) که او محسوب منتشر شده بسیاری در هالیوود استقرار به فرد پشت نقش او می خواهم انجام شده تا کنون.

این است که چند سال پس از آخرین فصل از سری HBO در درمان است که من به یاد بیاورید عرفان فراخوانی از ما را به می گویند او به خصوص افتخار است. و چند ماه قبل از انتشار از اندرو Webb حق رای دادن اندازی مجدد مرد عنکبوتی شگفت انگیز که در آن او با بازی دشمن, Rajit Ratha.

با عنوان “بالیوود قهرمان آمریکایی Everyman’ نیویورک تایمز قطعه در رفت و به درخواست “می تواند آقای خان تبدیل به اولین هند را به تصرف سرب در جریان اصلی آمریکایی فیلم؟” آن آغاز شد و با عرفان خود declaiming, “هالیوود آماده نیست برای یک مرد پیشرو.” و Ang Lee بعد از موافقت در حالی که استدلال “اما شاید او می تواند آن را انجام دهد برای ما [سکس]. او قطعا نادر و بسیار ویژه است.” عرفان بود و دوبله برای لی Life Of Pi در زمان.

واقعیت این است که تا Irrfan در حال صرف بیش از یک دهه و نیم در بمبئی پس از فارغ التحصیلی از مدرسه ملی از درام (NSD) انجام grunt-کار در تلویزیون را نشان می دهد پس از نشان می دهد—برخی از آنها بسیار محبوب مانند Chandrakanta, Star, پرفروش Banegi Apni Baat (که او نیز کارگردانی قسمت)—شروع از اواخر 80s, همه از طریق ’90s اجازه دهید به تنهایی هالیوود حتی سینمای هند آماده نیست برای او به عنوان یک پیشرو ،

که معامله واقعی اتفاق افتاده است تنها با این فیلمساز بریتانیایی Asif Kapadia مصاحبه عرفان و به عنوان جنگجو (2001) در یک آرام آرام هیمالیا غربی, اگر, شما ممکن است با خود, فراموش نشدنی, چشم, اضافه کردن به تصاویری قابل توجه. آن جوان Kapadia اسکریپت یک برنده جایزه اسکار حرفه ای به عنوان یکی از برتر جهان مستند whizzes (سنا, امی, Diego Maradona).

عرفان در نهایت دستگیر انجمن تخیل خود inimitably بی پروا مناسب طراحی-cool به نوبه خود به عنوان روستایی کالج goon در Tigmanshu Dhulia را Haasil (2003). بسیاری از فیلمسازان محلی او گفت که می تواند جای او را به عنوان تبه کار جدید در شهر است. او حاضر چند جمله نقش تنها به mesmerise مخاطبان و حتی بیشتر به عنوان وسواس عاشق در Vishal Bhardwaj جادویی Maqbool (2004)—با صراحت کامل یک شاهکار است که Bhardwaj در بر داشت سخت به بازی دیدگاهتان را کنار گذاشته و با عرفان (هر چند حیدر و 7 Khoon Maaf با بازیگر شد مناسب و معقول تلاش).

بنابراین یک ستاره بود proverbially به دنیا آمد. اگر چه او شده است می خواهم در اطراف بمبئی در تمام طول. این است که هیچ وقت برای rona-dhona در راه صنعت فیلم توابع در حالی که آن را همیشه لذت بخش را به گپ زدن در مورد همه از این در مناسبت با عرفان. او هرگز برگزار شد در آنچه او احساس یا فکر کردن در مورد افراد و تصاویر.

را هرگز فراموش نکنید این یک بار او به من گفت در یک مصاحبه تلویزیونی چگونه خجالت او احساس تماشای “aaj mere yaar ki shaadi hai” (طراحی-عروسی نوع) بزم اطراف میلیونر زاغه نشین (2009) در آکادمی جوایز مرحله با آنیل کاپور بیش از هیجان پریدن در مورد, در حالی که او تا به حال حتی شنیده دنی بویل قبل از ثبت نام برای این فیلم! و یا در مصاحبه دیگری که در آن او در مورد شکایت که چرا Shah Rukh Khan تا به حال به بازی کردن دو schizophrenically فیلم های مختلف (یکی با خودش بیش از همه آن را) در Billu (2009) با هیچ کس تا پایان میل یا به عنوان یک نتیجه.

این که چگونه عرفان بود و حتی در عمومی — charmingly کاندید اما معنی هیچ کینه توزی آنچه البته. با وجود که او می خواهم از طریق بوده است. باید منصفانه فقط معمولی اسکن جدول زمانی برای زمانی که او به بمبئی. این آیش فاز زمانی که ‘موازی سینما که تا به حال الهام بخش او را به تبدیل شدن به یک بازیگر فیلم در وهله اول به حال در مجموع فاز شده اند. بسیاری از فیلمسازان منتقل شده بود به تلویزیون.

عرفان رو به انجام تاریخی مدارک درام بهارات Ek Khoj (1988) با Shyam Benegal. او در بر داشت یک فرصت برای کار با Govind Nihalani در Drishti (1990) و یا باسو Chatterjee در Kamla کی Maut (1989) در این شب از حرفه خود.

جریان اصلی فضا تقریبا به طور کامل شامل عمل و بعد از آن چه او به نام “شکلات پسران”. عرفان نه. موضوع کلیدی با او به عنوان یک جوان طالب او گفت تصور کنید که او می تواند مانند. تا نصیر الدین شاه از نسل قبل از او اعتراف استعاری به او نشان داد راه — اول از جیپور که در آن او بزرگ شده تا به NSD در دهلی نو.

حافظه مطیع از نصیر بر روی صفحه نمایش Irrfan به یاد می آورد در یک مصاحبه تلویزیونی بود از Umrao Jaan (1981) که در آن او پوستی با Rekha شخصیت است که مشخصه اذیت و می پرسد که چه چیزی او را تا. او معمولی اشاره “Cartoon hai toh kuch toh karein, saath (از آنجا که زمان اجازه انجام کاری با هم).”

اولین بار من تو را دیدم Irrfan بر روی صفحه نمایش بزرگ در یک NFDC تولید Fareeda مهتا کالی Salwaar (2002) که در آن او نقش نویسنده سعادت حسن مانتو, خیره شدن به قهرمان در بالکن از سراسر خیابان. آنچه شما به او می پرسد. “Jhak maar راهی hoon (انجام هیچ چیز),” او می گوید. “Chalo saath mein jhak maarte hain (اجازه دهید هیچ چیز با هم)” او retorts بی تفاوتی. چند دیده می شود که فیلم است. به یاد داشته باشید خیلی از آن یا غیر ممکن است برای پاک کردن معمولی که قاتل لحظه ای از حافظه است.

برای همه سال او در مجموع خسته از انبوه-بازیگری در تلویزیون در بمبئی چی
عرفان در بر داشت سخت به انجام نگه داشتن الهام زنده — حتی در حالی که او هیچ کدام از آن را در کار خود را. او بیشتر از آن را در تماشای فیلم های درست از زمانی که او خریداری یک تصویری-بازیکن با اولین حقوق و دستمزد در شهرستان.

هیچ بازیگر من از نسل او بود که به خوبی با دنیای سینما به عنوان عرفان. یکی از رویاهای خود بود که در چارچوب همان فرانسه قهرمان Gerard Depardieu. نمی توانم از او تشکر کنم به اندازه کافی برای معرفی من به ترکی-آلمانی ستاره-مدیر Fatih Akin زیادی شبیه شد یک چیزی. یا فیلمساز مایکل رسانده که Irrfan البته با کار در یک قلب توانا (2007). آن است که گفت: وس اندرسون به طور خاص pencilled در یک بخش برای او در Darjeeling Limited (2007). در مکالمات او همیشه آماده بود با یک رککو.

شاید قرار گرفتن در معرض این نوع نیز می تواند نا امید یک بازیگر در مقایسه با سیستم سازگار با محیط زیست است که او را احاطه کرده است. عرفان صحبت اغلب در مورد داشتن تصمیم به ترک اقدام در مجموع در سال های اولیه خود را از تلویزیون بود و همه او انجام شده بود و مرتب از او خواست برای رفتن نبودند به دلیلی به هر حال. این فاز گفت: او به طور فعال مشغول به کار در هنر و صنعت خود را از او تا به حال هیچ چیزی برای از دست دادن. و بسیار کمتر به آن امیدواریم. به نگه داشتن خود را مشغول او گفت: او با شمردن راه های به آرامی راه بدر کردن دوربین علاوه بر تلاش برای “زندگی در لحظه”.

این شد شاید آنچه منتقدان/داوران ممکن است بیش از استفاده از کلمه “nuance” برای توضیح بسیاری از اجراهای او که برجسته ترین از همه, حداقل چهره-بازیگری — حداقل مقدار از حرکات است که همچنین نگهداری فضای دراماتیک آيات زمانی که شما حداقل انتظار آنها است. او بهترین فیلم پزشک “کمتر بیشتر است’ — ضربه زدن به آن کمترین توجه داشته باشید شاید با Dhulia را Paan Singh Tomar (2011) است که با وجود یک نمایشگاه جشنواره اجرا باقی مانده در می تواند برای طولانی قبل از پیدا کردن اکران به بالا Bollywood awards که در آن سال.

بیشتر به طور خاص او می تواند نگه دارید یک لحظه. نیز وجود دارد چیزی عفونی در مورد عملکرد خود, اگر شما متوجه می گویند, Deepika Padukone مطابقت با لبخند و گفتن چشم-تماس با خود را در Shoojit Sircar را طراح جنایی (2015). همان بین Konkona Sensharma و او را در Anurag باسو زندگی در مترو (2007). یا اخیرا بازیگر دیپاک Dobriyal بازی کردن عرفان را به طور کامل مهار و در عین حال چابک/OTT طنز زمان در Angrezi متوسط (2020) خود آخرین نسخه.
که آنچه به دست آورده به او احترام بسیاری از همسالان و عمومی به طور یکسان.

من در یک صبحانه مصاحبه با نصیر در لکنو (او تیراندازی برای Dedh شرایط دشواری زندگی میکنند) که عرفان پیوست در (او وجود دارد فیلمبرداری گلوله راجا). در سراسر نصیر که به طور کلی به صرفه با ستایش و یک بت از انواع به عرفان به نام او را “خان ساب” — با اشاره شاید هم به اصل و نسب اشرافی اگر چه او تا به حال یک نسبتا کم تربیت است.

هنوز هم وجود دارد چیزی است که به طور طبیعی سلطنتی در مورد عرفان حضور هر دو خاموش اما بیشتر از آن بر روی صفحه نمایش. این یک نقص حداقل با توجه به یک فیلمساز منتقد خود را من می دانم. او ناتوان از آمدن در سراسر به عنوان “وضعیت کم” حتی در نقش های که خواستار پس. این است که در آن Nawazuddin Siddiqui برگزار می شود یک مزیت ظاهرا. وجود دارد جزئی گفتن رفتن در مورد یک رقابت از نوع بین همکار NSD التحصیل نواز و 45 و عرفان, 53. بسیاری از آن تا به حال به انجام این کار با موفقیت فوق العاده از Ritesh Batra Lunchbox (2013) مسلما بزرگترین هندی, موفقیت در خارج از کشور که هر دو ستاره دار در.

واقعیت این است که نواز هرگز نمی تواند انجام آنچه که عرفان می تواند و بالعکس. به عنوان درست است برای همه استعدادهای منحصر به فرد. سلطنتی که رفتار بدون شک خواهد کمک کرده ایم Irrfan کیسه نقش Mesrani (احتمالا به نام بعد از Ambani) هند-منبع ثروتمندترین مرد که تبه کار اصلی در غول پیکر پارک ژوراسیک حق رای دادن فیلم Jurassic World (2015).

آخرین عمده تفرج در هالیوود بود با تام هنکس در دوزخ (2016). این است که قبل از او با عنوان بلند پروازانه ژاپنی کوتاه-سری Tokyo Trial (2017; در حال حاضر در دسترس در Netflix بکشد). فقط نگاه کنید که خط به بالا در خارج از کشور حتی در حالی که او می خواهم رسوا کنندگان به خانه چیدن, هاردکور, هنر-خانه, فیلم مانند داستان (2013) اگر چه نمره بزرگ در جعبه-با کمدی هندی متوسط (2017).

عرفان بوده و بیمار پس از 2018, مبتلا نادر عصبی-غدد سرطان است. او هرگز دیده می شود در پس از آن. او مطمئن است که هیچ چیز به ظروف سرباز یا مسافر با خاطرات ما از او. مشترک ضرب المثل ’50 40 جدید” (در خط با مردم در دهه) نمی توانست بیشتر به درستی اعمال شده از با عرفان. او در آستانه از چیزی بزرگتر داشتن ضربه آغاز کار خود را با قطعی تعریف نقش ها تنها در اواسط 30s!

در 20 او به من گفت که او تا به حال روت تمام بازیگران Mira Nair اسکار-نامزد سلام بمبئی (1988) اما موفق به ستاره به عنوان یکی از پسران به آن, چرا که او بیش از حد بلند به جا به فریم با آنها. او زندگی می کردند و آموخته زیادی در مورد زندگی از کسانی که کودکان خیابانی.

این عرفان من می دانستم که آمد در سراسر به عنوان یک عمیقا حساس ، ادامه موج اسلام هراسی زحمت او را به هیچ پایان. او تا به حال کاهش یافته خان از نام او. مطمئن نیستید اگر در حال نواخته برفلد دو بار در آمریکا فرودگاه تا به حال چیزی برای انجام با آن. او در عین حال قوی برای دوست نداشتن سنتی پلیسی-چراغ راه بالیوود— کمی ناراحت چیزهای شبیه به چه مقدار به او پرداخت شده بود توسط یکی از دوستان برای یک نقش و چقدر شد ارائه شده به شرکت ستاره برای همان تصویر.

اما او نیز تا به حال یک اهل تفریح و بازی, غربت چشم مبارک-بالا سمت پشت که gambheer/جدی بیرونی. او بود احاطه شده توسط دوستان و به خوبی wishers متوجه شدم که لطف دعوت خود را Sutapa (آنها در NSD) برای شرکت در قسمت زندگینامه نشان می دهد Jeena Isi Ka Naam Hai (2012). بعد از این همه سال نشان می دهد لنگر, ستاره بالیوود, Raveena Tandon, خواسته جایی که من دیدم عرفان در پانتئون از (محبوب تر) سوپراستار خان. در لیگ از خود بدیهی است.

برخی از بخش های سرگرم کننده از عرفان شخصیت شما در پیدا کردن ارگانیک channelled به madcap هنرمندان مانند Dil کبدی (2008) و یا Karwaan (2018). و یا شما فقط می تواند با سازمان دیده بان او با خوشحالی فرود به یوتیوب در سطح طرح و کمدی با یک AIB video رفته ویروسی! بهتر است هنوز هم شما می توانید گرفتن کاملا وحشتناک با تشکر از شما (2011) که او قطعا برای نان و کره و یا به احتمال زیاد پنیر. خارج پیش نمایش از یکی از این طرفداران او آمد تا به من می گویند باید رو “jaded” تماشای بسیاری از فیلم. آره حق با شماست!

اگر آن را برای Rajesh Khanna می تواند عرفان را در انجام به عنوان یک تعمیر برق مکانیک? که آنچه که او در حال بازدید, ستاره کارتر جاده ییلاقی به عنوان بسیار قبل از او تا به حال به فکر تبدیل شدن به یک بازیگر و یا به طور رسمی به بمبئی نقل مکان کرد. عرفان آموزش داده بود برای تعمیر لوازم خانگی. پدر او در کسب و کار فروش لاستیک. که سفر به عنوان یک AC-تعمیر پسر به Khanna محل اقامت او به یاد می آورد در یک مصاحبه به نحوی مشتعل در عرفان اعتقاد به این که او به سادگی نمی تواند کار را برای پول است. او نیاز به چیزی بیشتر به نگه داشتن او را درگیر.

قبل از او در سمت چپ برای NSD, Irrfan پدر بود گذشت. مادرش Saeeda بگوم نگران بود که او قرار بود برای تبدیل شدن به یک “naach-ganewallah”. هر چه این بدان معناست که او وعده داده شده او “Aapko sharminda nahin با سنگ تیز کردن doonga (I won’t let you down).” او این کار را نکرد. Saeeda بیگم, 95 گذشت سه روز قبل از او.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im