عرفان خان بستری Kokilaben بیمارستان به علت عفونت روده بزرگ

عرفان خان بستری Kokilaben بیمارستان به علت عفونت روده بزرگ – سرگرمی

به روز شده: Apr 28, 2020, 19:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

عرفان خان پذیرفته شده است به Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان به علت عفونت روده بزرگ.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Irrfan Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Irrfan Khan

چند روز پیش بالیوود بازیگر Irrfan Khan مادرش را از دست داده و قادر به شرکت در مراسم تشییع جنازه با توجه به این مستند شده است که تحمیل شده است. و در حال حاضر در یکی دیگر از اخبار ناگوار او پذیرفته شده است به Kokilaben بیمارستان در بمبئی به علت عفونت روده بزرگ. او در حال حاضر برای درمان همان و همسر و فرزندان خود را با او هستند.

صحبت کردن در مورد همان بازیگر سخنگوی رسمی گفت: “بله این درست است که عرفان خان بستری در ICU در Kokilaben در بمبئی به دلیل عفونت روده بزرگ. ما را به همه به روز رسانی. او تحت نظر پزشک مشاهده است. قدرت و شجاعت باید به او کمک کرد تا جنگ و مبارزه تا کنون و ما مطمئن هستیم با او فوق العاده ای اراده و نماز از همه خود را به خوبی wishers او به زودی بهبود می یابند.”

در سال 2018 خان تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور و برای دو سال گذشته شده است سفر به عقب و جلو برای درمان خود است. برخی از فیلم های او مانند باج خواهی و Karwaan منتشر شده در سینما, اما او نمی تواند ترویج آنها را با توجه به بیماری خود را. او در گذشته در Angrezi متوسط و بسیاری از بالیوود برادری آرزو بازیگر برای این حرکت و عاطفی فیلم است.

خان یک جنگنده است و قطعا خواهد آمد را قوی تر و زودتر طرفداران خود و هر کس از برادری به دعا برای سلامتی او و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید او را در سلول!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de