عرفان Pathan می شود ویژه عید هدیه از بابا محمود. دیدن عکس


عرفان Pathan نشان داد که او در زمان این هدیه قبل از او برادر یوسف می رسند

Picture Courtesy/ Irfan Pathan's Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ عرفان Pathan را Instagram

Eidi یک هدیه است که معمولا به کودکان داده می شود توسط بزرگان اقوام و دوستان خانوادگی به مناسبت عید سعید فطر. و هند کریکت عرفان Pathan فقط دریافت یکی از جز پدرش.

عرفان Pathan در زمان به سایت های رسانه های اجتماعی Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از او دریافت ‘eidi’ از پدرش محمود خان.

او نشان داد به 1.8 میلیون Instagram followers چگونه او تمام پول خود را کرده و قبل از برادر خود یوسف Pathan آمد. “این چیزی است که من همیشه نگاه به جلو به هر عید. قبل از اینکه شما آمد من تا به حال آن را همه در جیب من @yusuf_pathan #eidmubarak #eidy #عشق #شادی #پدر” او زیر نویس تصویر.

عرفان Pathan اغلب نشان داده شده خود را از عشق و تحسین را برای پدر و مادر و برادر در رسانه های اجتماعی. او اغلب سهام عکس از خانواده خود را diaries با طرفداران خود است.

در ضمن یوسف Pathan همچنین یک عکس همراه با برادر عرفان و خود را پدر محمود جشن عید.

بسیاری از ستاره های ورزشی از جمله Sania Mirza و خواهر و مادرم را به Instagram به اشتراک گذاری عکس ها از آنها جشن عید.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im