ایرا خان آرزوها عید مبارک در منحصر به فرد ترین راه; پرده یک ساری بیش از حد!

ایرا خان آرزوها عید مبارک در منحصر به فرد ترین راه; پرده یک ساری بیش از حد! – سرگرمی

منتشر شده: مه 26, 2020, 10:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

ایرا خان آرزو عید مبارک را به همه و ستاره بچه به اشتراک گذاشته گرفتاری او draping ساری در طول جشنواره.

Ira Khan/picture courtesy: Ira Khan's Instagram picture

ایرا خان/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: ایرا خان Instagram تصویر

Aamir Khan دختر ایرا خان صرف برخی از وقت با کیفیت با خانواده در میان مستند دوره است. این بازیگر همچنین جشن خواهر دیجیتال اولین راه اندازی با خانم Serial Killer. در حال حاضر در جهان به عنوان جشن عید در مه 25, ستاره بچه های ارسال شده یک عکس که در آن او است دیده می شود در ساری.

خوب بسیاری از زنان ممکن است پیدا کردن این کار آسانی بسیاری از پیدا کردن آن را بسیار سخت تر برای شان این شش حیاط. ایرا خان تجربه چیزی متفاوت است. ایرا مشترک گرفتاری او در حالی که draping این یکی در رسانه های اجتماعی و ما کاملا می تواند مربوط به بازیگر.

ایرا خان کاملا فعال در رسانه های اجتماعی و اغلب نگه می دارد عکس های از زندگی روزمره خود را. چند روز پیش ایرا مشترک قرنطینه تصویر با برادر Azad رائو خان. در تصویر این دو نگاه زیبا نما در یک تک رنگ فیلتر.

برای unversed ایرا ساخته شده است که او کارگردان اولین با تولید تئاتر با عنوان Euripides’ Medea. این بازی اقتباس از Euripides’ تراژدی یونانی Medea و ستاره امیر, پسر جنید خان و بازیگر هازل Keech در میان دیگران. Euripides’ Medea حول محور Medea, که, شوهر, Jason برگ خود را برای یک شاهزاده یونانی قرنتس. او طول می کشد انتقام با قتل Jason جدید همسر و همچنین فرزندان خود را پس از آن سر او به آتن برای شروع یک زندگی جدید است.

صحبت کردن در مورد او اولین ایرا گفت: “وجود دارد هیچ دلیلی که چرا من تصمیم گرفتم برای شروع با تئاتر. من عاشق هنر. آن را جادویی و همه گیر در شکل کلاسیک آن و در جهان از فن آوری است. من عاشق تعلیق ناباوری که به مخاطبان اجازه می دهد تا برای نتیجه ارائه سازان به بیان خیلی بیشتر است.”

در مقابل شخصی ایرا خان دوستیابی Mishaal Kripalani و مدیر رسمی ساخته شده در Instagram در سال 2019.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de