ایرا خان می یابد و او را قرنطینه دوستان در برادر خود را آزاد رائو خان, نوشته های یک تصویر مسخره


Aamir Khan دختر ایرا خان را گرفته به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک عکس با او را قرنطینه دوستان و آن را جز برادر خود را آزاد رائو خان! آن را به شما را رتبهدهی نشده است ؟

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Ira Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/ایرا خان

ایرا خان قطعا می داند که چگونه به قلاب او طرفداران و پیروان در Instagram با پست. او یکی است با ‘قرنطینه دوستان’. پس از او شده است quarantining با پدر و مادر او Aamir Khan و Kiran Rao او قرنطینه دوستان هیچ یک دیگر از برادرش آزاد رائو خان.

به او Instagram حساب او گذاشته سیاه-و-سفید اما تصویر مسخره با او و چه ایستاده بود او رژ لب سایه. گلشن Devaiah خواهد شد که همکاری با او به زودی برای یک پروژه اظهار نظر در پست, گفت: – “قرنطینه آزادی است.” (sic)

شما نگاه کنید در سمت راست تصویر در اینجا:

ایرا Instagram حساب با چنین پرده و جذاب تصاویر است که او را نگه می دارد به اشتراک گذاری با همه ما است. او نیز مشتاق به عنوان یک بازیگر است و در حال حاضر مشغول کار بر روی پروژه مذکور با گلشن و همچنین ستاره خندقها پسر شهرت Vijay Varma. بیایید ببینید او چه چیزی در فروشگاه برای ما!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im