IPRS CreativeShala به میزبان پخش زنده جلسه با آهنگساز موسیقی سلیم تاجر

IPRS CreativeShala به میزبان پخش زنده جلسه با آهنگساز موسیقی سلیم تاجر – اخبار

انتشار: May 05, 2020, 14:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این جلسه همچنین به خطاب بازیگر-کارگردان-ترانه سرا Mayur Puri است برگزار شده است برای مقابله با اضطراب و بلوک خلاق

Salim Merchant

سلیم تاجر

آیا شما رنج می برند اغلب از بلوک خلاق و استرس احساس می کند که قریب به اتفاق? این جلسه به میزبانی IPRS CreativeShala خواهد شد کمک به شما در مقابله با اضطراب و فشار و استرس ناشی از بلوک خلاق در مارس 6. جلسه خطاب خواهد شد توسط مدافعان مانند بالیوود موسیقی آهنگساز سلیم تاجر و کارگردان, بازیگر, فیلم, نویسنده و ترانه سرا Mayur Puri.

با سلامت روان بودن یک مسئله مبرم در سال های اخیر, در این جلسه مطمئن است به یک جالب برای علاقه مندان به موسیقی و جوانه زدن خلاق سازندگان محتوا به عنوان سخنرانان مهمان خواهد بود به اشتراک گذاری تجارب خود را در مورد آنها مقابله با این مشکل و برخی از راه های غلبه بر استرس.

اظهار نظر در مورد این مسئله از جلسه سلیم تاجر که همچنین یک عضو IPRS, مذاکرات در مورد که موسیقی کمک می کند تا مردم برای از بین بردن استرس است. “موسیقی یک دارو است و از این رو پیدا کنیم و نوازندگان بسیار خوشگذران و دلچسب برای سال های طولانی از زندگی خود را. اما این فقط یک طرف داستان است. موسیقی ایجاد آن سهم برابر استرس و اضطراب و بسیاری از سازندگان افتاده اند طعمه به آن است. من خوشحالم که بخشی از این جلسه از #IPRSCreativeShala و بحث در مورد یک موضوع است که یک مانع عمده ای برای سازندگان موسیقی و صنعت” مدیر موسیقی گفت.

تاکید بر چگونه چنین جلسه کمک می کند تا جوانه زدن سازندگان و موسیقی علاقه مندان به IPRS مدیر عامل Rakesh Nigam گفت: “ما آگاه از دغدغه های ذهن خلاق صنعت موسیقی در حال رفتن را از طریق در طول این بحران بی سابقه ای. از این رو در آستانه روز جهانی بهداشت در این جلسه از IPRS CreativeShala تاکید بر چالش های مواجه شده توسط یک خالق و راه هایی برای مقابله با مسائلی مانند استرس و اضطراب و بلوک خلاق در سفر خلاق.

IPRS هند تنها Copyright جامعه ثبت شده تحت قانون کپی رایت سال 1957 و به تعداد بیش از 5000 هند بهترین و شناخته شده ترین نویسندگان, موسیقی, آهنگساز و ناشران موسیقی به عنوان اعضای آن است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>