IPL بزرگ پول می توانید اضافه کردن فشار مردم سعی کنید به کشیدن پایین: Yuvraj Singh

IPL بزرگ پول می توانید اضافه کردن فشار مردم سعی کنید به کشیدن پایین: Yuvraj Singh – ورزشی

به روز شده: Apr 21, 2020, 13:28 IST | سرپرستان | دهلی نو

“پدر من به عنوان خوانده شده که. او گفت: در حال حاضر من را ببینید که چگونه شما را بهبود نمی بخشد خود را فیلدینگ. سپس من شروع به گرفتن بهتر و بدن نیز قوی تر است.”

Yuvraj Singh

Yuvraj Singh

سابق هند همه طفیلی Yuvraj Singh روز دوشنبه گفت: فشار بودن پول خرید در هند Premier League (IPL) است که احساس زمانی که شما انجام نیست و مردم بحث در مورد همه که پول به هدر رفتن تمام وقت.

Yuvraj هنوز هم دارای سابقه بودن IPL ترین-گران قیمت خرید. سال 2011 قهرمان جام جهانی رفت, برای عظیم تومان 16 کرور به دهلی نو Daredevils (در حال حاضر دهلی نو پایتخت) در 2015 مزایده. Yuvraj نداشت خوب لیگ است که در سال مدیریت 248 اجرا می شود در 14 بازی در 19.07.

“فشار احساس می شود چرا که از پول بزرگ است. من نمی خواهد می گویند این تغییرات یک بازیکن است. در حال حاضر زمانی که شما صعود از نردبان موفقیت مردم سعی کنید به کشیدن شما را” Yuvraj گفت: در طول یک Instagram Live با تیمی سابق محمد کایف.

“دیدن نقطه است…فشار وجود دارد زیرا زمانی که شما می توانید و نمی انجام آنها می گویند او آنقدر پول و نه انجام. اخبار منفی بیشتر به فروش می رساند و کسانی که همه چیز شما تاثیر می گذارد. توصیه من به همه جوانان خواهد بود به دور ماندن از تلویزیون و روزنامه ها گفت:” 38 ساله به عنوان یکی از همه زمان بهترین سفید-توپ batters.

استرالیا سریع پت کامینز دوم شد ترین-گران قیمت خرید محبوب T20 لیگ در سال 2019 مزایده که در آن Kolkata Knight Riders پوسته تومان 15.50 کرور برای او. IPL است که به تعویق افتاد و با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Yuvraj همچنین صحبت در مورد خود فیلدینگ و چگونه او چنین fielder. Yuvraj و Kaif شد هند دو تا از بهترین دونده در طول بازی خود را روز.

“من بسیار ورزشی است. من سریع بود. اما فیلدینگ من نیست که بیش از حد ایده است. در اولین Ranji بازی من در بازی بودم 15-16 سال است. من misfielded و بعد مقاله آمد, Yuvraj Singh, ‘دروازه هند’.

“پدر من به عنوان خوانده شده که. او گفت: در حال حاضر من را ببینید که چگونه شما را بهبود نمی بخشد خود را فیلدینگ. سپس من شروع به گرفتن بهتر و بدن نیز قوی تر است.”

صحبت کردن در مورد معروف 2002 NatWest سری نهایی با پیروزی برابر انگلستان که در آن Yuvraj و Kaif مشترک در یک مسابقه برنده 121-اجرای پایه ششم چوگان Yuvraj گفت: “من درس را از این بازی است که شما نمی توانید استراحت در هر زمان. انگلستان تا به حال فکر می کردند که برنده این بازی است. شما می توانید نمی دهد تا. شما باید برای نگه داشتن در تلاش است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>