IPL: RP Singh نشان می دهد آدم Gilchrist شد خرافی از Harmeet سینگ


RP Singh و Pragyan Ojha روکش 2009, لیگ, فصل, که در آن تیم خود را دکن شارژر موفق به کسب عنوان

Adam Gilchrist after Deccan Chargers won the title. Pic/ AFP

آدم Gilchrist پس از دکن شارژر موفق به کسب عنوان. عکس/ AFP

سابق هند هاي RP Singh, یک عضو کلیدی از دکن شارژر به یاد می آورد یک حادثه در طول DC را پیروز 2009 مبارزات انتخاباتی در یک ویژه watch-همراه سال 2009 نهایی در ورزش ستاره’ IPL نهایی نشان می دهد. او گفت: “Gilchrist خشمگین بود با خودش با وجود بازی در یک مسابقه برنده دست کشیدن از 85 اجرا می شود در سال 2009 در مرحله نیمه نهایی. او آمد به اتاق پانسمان پس از دست کشیدن بود اما عصبانی و خشمگین. من شگفت زده شد و از او خواست این موضوع چیست و چرا او عصبانی پس از آن دست کشیدن. Gilchrist گفت: او می خواست بازی را به پایان برساند و نیاز به یادگیری به پایان بازی برای این تیم!”

“آدم Gilchrist شد خرافی در مورد Harmeet سینگ. Harmeet در نظر گرفته شد به عنوان طلسم برای خوش شانس دکن شارژر. Gilchrist بر این باور بودند که اگر Harmeet نقش دکن برنده بازی!”

سابق هند عنکبوتی که تار میتند Pragyan Ojha یکی دیگر از اعضای دکن شارژر به یاد می آورد به چالش کشیدن موقعیت های این تیم رفت و از طریق طول پیروز 2009 مبارزات انتخاباتی در یک ویژه watch-همراه نهایی پخش ستاره ورزشی’ IPL نهایی نشان می دهد. او گفت: “وقتی ما شروع مبارزات انتخاباتی در آفریقای جنوبی کافی نداشتیم ، Gilchrist آورده و سپس این تیم با هم و مطمئن باشید ما همه چیز را در جای یک بار آنها شروع به پیروزی. وجود جلسات تیم مورد اعتماد یکدیگر ایستاده تیم خود را میدهد. سالمندان مانند VVS پشتیبانی از نیمکت. آنها جدا شده ما را از فشار خارج و ما قادر به انجام مداوم آن فصل.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im