خرید رپورتاژ

IPL داده است بسیاری از بازیکنان با استعداد به هند: Amit Mishra – ورزشی

به روز شده: مارس 11, 2020, 12:46 IST | ANI | دهلی نو

Mishra انجام شد یک Instagram live session در مقام رسیدگی به دهلی نو پایتخت وقتی از او پرسیده شد که به غیر روحانی کردن مزایای استفاده از IPL

Amit Mishra

Amit Mishra

Indian Premier League (IPL) veteran Amit Mishra روز یکشنبه گذاشته مزایای برتر T20 مسابقات و گفت که IPL داده است این کشور بسیاری از بازیکنان با استعداد.

او همچنین گفت که این مسابقات شده است استثنایی در ارائه کمک های مالی به جوانه زدن اطفال در کشور است.

Mishra انجام شد یک Instagram live session در مقام رسیدگی به دهلی نو پایتخت وقتی از او پرسیده شد که به غیر روحانی کردن مزایای استفاده از IPL.

در پاسخ به این سوال که تار میتند گفت: “IPL نگه داشته است در گرفتن دشوار است و با گذشت هر فصل به خصوص دشوار است برای ریسندگی من بازی های برگزار شده این مسابقات به مدت 12 سال در حال حاضر این شده اند که من 13th, هند واز بسیاری از استعداد از طریق این دوره از مسابقات بسیاری از بازیکنان جوان نیز کمک مالی از طریق این رقابت است.”

“زمانی که من بازی IPL برای اولین بار در سال 2008 ضربه محدود بود عکس, اما در حال حاضر این ضربه باید بسیاری از چیزهایی که در زرادخانه خود آنها بیشتر قدرتمند و بازیکنان در حال حاضر عکس های بیشتر و همچنین,” او اضافه شده است.

Mishra نیز خواسته شد به او را در رفتن به جلو با IPL در پشت درهای بسته که او گفت: “همه چیز در مورد کوروناویروس نیاز به عادی ما باید به دو-سه ماه و سپس یک تماس در بازی مسابقات. بازی کریکت لازم است اما ما باید برخی از زمان به coronavirus امیدوارم همه چیز حل و فصل خواهد شد پس از آن.”

در طول Instagram live جلسه Mishra همچنین گفت که باغ بهشت خواهد بود مورد علاقه خود را زمین در هند.

عنکبوتی که تار میتند همچنین گفت که Sachin Tendulkar همواره نقش او اما اضافه کرد که او تا به آنیل Kumble و Shane Warne در اولیه خود را روز به عنوان یک کریکت.

میشرا, بازی های برگزار شده است در هر IPL نسخه تا کنون و دارای نمایندگی دکن شارژر پونا رزمندگان هند Sunrisers Hyderabad و دهلی نو پایتخت.

او اولین عنکبوتی که تار میتند در تاریخ لیگ به سه کلاه-کلاهبرداری. عنکبوتی که تار میتند را نشان داده و دهلی پایتخت اگر لیگ تا به حال شروع از 29 مارس که قرار بود پیش از آن. این مسابقات متوقف شده است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان